Старий Луцьк в непростому поєдинку здолав Запоріжжя

Останній ігровий день баблу в Черкасах розпочався матчем Запоріжжя та Старого Луцька. Обидві команди цей рік розпочинали з 2 перемогами в активі, але вже в Черкасах лучани переграли Прикарпаття-Говерлу, здобувши третю звитягу.

Матч видався непростим для обох команд, Запоріжжя більшість часу було попереду, але в підсумку програло 66:73.

Матч розпочався з 0:5 для Запоріжжя, але наприкінці другої хвилини Морозов реалізував дальню спробу, чим задав темп для подальшої гри команди. За першу половину гри Запоріжжя реалізувало 8 з 11 триочкових кидків, особливо постарався Віталій Тельчаров, який реалізував всі свої 6 дальніх спроб. Це дозволило Запоріжжю вже в середині першої чверті впевнено вийти вперед, а у другій чверті навіть збільшити свою перевагу до двозначних цифр. У підсумку на велику перерву команди пішли за +12 для Запоріжжя.

В третій чверті Запоріжжя "перестало" влучати з-за периметру, через що Старий Луцьк поступово відігрався і навіть вийшов вперед. В цей час Биков якраз влучив єдиний точний дальній команди в десятихвилинці, що дещо надихнуло партнерів, які до перерви повернули собі перевагу +6.

Втім, на кінцівку Запоріжжя не вистачило. Варто зазначити, що зі стартової п’ятірки лише у Ледньова 28 зіграних хвилин в матчі, а решта зіграли 33 хвилини і більше. Фактично відсутність ротації та третій ігровий день дався взнаки команді в останній десятихвилинці. До середини чверті Старий Луцьк знову наздогнав суперника, а остання хвилина розпочалась при +9 для лучан. У підсумку 73:66.

Кращим у Старого Луцька став Євген Коровяков з 13 очками, 7 підбираннями та 6 передачами. Найрезультативнішим у Запоріжжя став Віталій Тельчаров, який за другу половину виконав одну дальню спробу і ту невлучно, а в підсумку набрав 23 очки.

Запоріжжя завершило бабл на останньому місці з двома перемогами в активі, а Старий Луцьк, вигравши другий матч в Черкасах з трьох, і загалом з чотирма перемогами, перебуваючи на сьомій позиції, наблизилось до Прикарпаття-Говерли та Політехніки-Галичини.

Далі Запоріжжя зіграє 25 та 26 січня у Києві проти Дніпра та Будівельника, а Старий Луцьк 27-29 січня прийматиме бабл у себе, де зіграє проти БІПИ та двічі з Політехнікою-Галичиною.

Суперліга Parimatch. Регулярний чемпіонат

Черкаси, ПС Будівельник

Старий Луцьк — Запоріжжя 73:66 (13:17, 19:27, 20:14, 21:8) / статистика

Старий Луцьк: Коцько 7 – 5 втрат, Є. Коровяков 13 + 7 підбирань + 6 передач, Дейна 11, Рудаков 8 + 6 підбирань, Панфілов 5 – старт; Алтухов 12, Прозапас 8, О. Коровяков 5, Горковенко 4, Марків 0, Бедлінський 0

Запоріжжя: Буц 12 + 11 підбирань, Биков 18 + 6 підбирань – 5 втрат, Ледньов 0, Морозов 9, Тельчаров 23 + 6 передач – старт; Бер 3, Кліманов 1, Компанієць 0, Дмитренко 0

Олександр Тищенко: Зараз є відчуття свята, але матч – вже історія
Центровий Черкаських Мавп Олександр Тищенко прокоментував вихід команди до півфіналу Суперліги Favbet.
Володимир Коваль: Нам дійсно було важко, грали ротацією, в котрій ми не звикли грати
Наставник Дніпра розповів про проблеми, з якими зіткнулась команда перед матчами плей-оф з Політехнікою-Галичиною.
Михайло Переверзій: Дякую вболівальникам, давно такої атмосфери не бачили
Головний тренер Рівного прокоментував перемогу команди в першому матчі плей-оф проти Старого Луцька.