Прометей на останніх секундах програв Тенерифе в Лізі чемпіонів

Прометей приймав іспанськиій Тенерифе у матчі 1-го туру групового раунду Ліги чемпіонів, який проходив у заппорізькому Палаці спорту Юність.

Тенерифе розпочав гру з серії влучних дальніх — 4 з 5 у дебюті гри від підопічних Чуса Відоретти. Прометей знайшов свою відповідь у вигляді 8 очок Іллі Сидорова, який повернув свою команду в гру і допоміг Прометею відчути впевненість у своїх силах. Партнери підтримали українського захисника: Прометей грав швидко та агресивно у нападі, до чого Тенерифе був не готовий особливо у другій чверті. У другій десятихвилинці чемпіон України отримав двозначну перевагу, яку втримав до кінця першої половини. Окрім доволі стабільно працюючого нападу Прометей запропонував супернику якісний захист, пропустивши за 20 хвилин лише 32 очки.

У третій чверті видатна гра фінського захисника Сасу Саліна перегорнула все з ніг на голову. Тенерифе виграв третій 10-хвилинний відрізок із рахунком 26:4 і відібрав у Прометея лідерство. Команда Ронена Гінзбурга продемонструвала характер та повернулася у гру. Дуже вчасно влучив свої кидки Д’Анджело Харрісон.

Але, на жаль, останнє слово було все ж таки саме за гостями: головним героєм клатчу став форвард Аарон Дурнекамп, два триочкових якого — один за 1 секунду до кінця гри — вирішили долю матчу. Прометей програв домашній матч Тенерифе з рахунком 70:73.

Наступний матч у Лізі чемпіонів Прометей зіграє такж вдома, у Запоріжжі, 13 жовтня проти німецького Людвігсбурга.

Ліга чемпіонів. Груповий раунд, 1-й тур

Запоріжжя, ПС Юність

Прометей (Україна) — Тенерифе (Іспанія) 70:73 (19:18, 24:14, 4:26, 23:15)

Прометей: Харрісон 22, Дау 12 + 5 підбирань, Сидоров 10 + 3 передачі, Еванс 4, Стефенс 0 + 7 підбирань + 3 передачі — старт, Білан 10 + 6 підбирань, Петров 8 + 5 підбирань, Кеннеді 4 + 7 підбирань, Беліков 0, Лукашов 0, Липовий 0

Ронен Гінзбург: Здобути першу перемогу з командою в Лізі чемпіонів - неймовірні відчуття
Наставник Прометея підбив підсумки переможного матчу команди проти італійського Динамо Сассарі.
Ронен Гінзбург: Загалом уся команда готова до матчу проти Динамо
Керманич чемпіона України про готовність команди до гри Ліги чемпіонів.
Суперники українських клубів у єврокубках: поразки після візиту в Київ та перемога над учасником Євроліги
Як зіграли суперники українських клубів на цьому тижні у внутрішніх змаганнях
Прометей - Людвігсбург: хайлайти матчу Ліги чемпіонів
Прометей програв Людвігсбургу у Лізі чемпіонів.
Прометей програв Людвігсбургу у Лізі чемпіонів: фотогалерея
Команда Ронена Гінзбурга у столичному Палаці Спорту не зуміла зламати опір потужного німецького Людвігсбурга.
Прометей та Київ-Баскет зіграють у Лізі чемпіонів і Кубку Європи ФІБА
Клуби Суперліги Windrose представлятимуть Україну на євроарені
Прометей та Київ-Баскет в єврокубках: шанси на перемогу 13 жовтня
Одразу дві українські команди грають сьогодні матчі єврокубків
Ронен Гінзбург: Нам буде нелегко, але ми зробимо все, що залежить від нас
Керманич Прометея прокоментував майбутню гру проти Людвігсбурга в Лізі чемпіонів.
Прометей зіграє другий матч групового етапу Ліги чемпіонів
Чемпіон України зіграє в Києві проти німецького Людвігсбурга
ФІБА оприлюднила рейтинг сили команд Ліги чемпіонів
На груповому етапі Ліги чемпіонів виступають 32 команди
Суперники українських клубів у єврокубках: Суперкубок для Рілскі, одна поразка на всіх
Ліга чемпіонів в Києві: придбай квитки на матч Прометей - Людвігсбург
Прометей зіграє домашній матч другого туру групового етапу Ліги чемпіонів в столичному Палаці спорту
Драма в Лізі чемпіонів: хайлайти матчу Прометея проти Тенерифе