Український центровий Олексій Лень став гравцем Лос-Анджелес Лейкерс. Про це оголосила пресслужба клубу НБА.
Лень приєднався до Лейкерс у статусі вільного агента. Раніше Сакраменто в результаті обміну відправив Леня у Вашингтон, який в свою чергу відрахував центрового.
31-річний українець цього сезону провів 36 матчів, у середньому набираючи 1,4 очка, 1,8 підбирання та 0,8 передачі.
Лень був обраний на драфті-2013 під №5. За кар'єру в Національній баскетбольній лізі провів 680 поєдинків (240 розпочинав у старті). Його показники: 6,7 очка та 5,3 підбирання за 17,1 хвилини на паркеті. Виступав за Фінікс, Атланту, Вашингтон, Торонто та Сакраменто.
Олексій Лень стане третім українцем, який буде виступати за Лос-Анджелес Лейкерс. До цього за одну з найпопулярніших команд ліги виступали Станіслав Медведенко та Святослав Михайлюк.
Наразі Лейкерс займають четверте місце в Західній конференції, маючи 32 перемоги в 51 матчі. Найближчий матч команда проведе в ніч на 13 лютого проти Юти Святослава Михайлюка, а потім зіграє 20 лютого вдома проти Шарлотт.