Кривбас виграв у Старого Луцька в матчі Суперліги Favbet

БК Кривбас переміг Старий Луцьк-Університет у зустрічі другого ігрового тижня регулярного чемпіонату української Суперліги Favbet сезону 2024/25. Гра завершилася з рахунком 79:74 на користь гостей із Кривого Рогу.

Старий Луцьк вдома програв Кривбасу: фотогалерея

Господарі майданчика захопили лідерство на старті поєдинку, але після вчасного таймауту тренера гостей Олександра Ворони його підопічні не лише вирівняли гру, а й в другій половині вийшли вперед. У перших трьох чвертях був близький в рахунку матч, та в завершальному періоді Кривбас зумів зміцнити лідерство і, не зважаючи на фінішний ривок опонента, довести гру до перемоги.

Цього вечора криворіжці були влучнішими (46%-40%), але не значно програли підбирання (44-49). Підопічні Дмитра Чайковського допустили більше втрат м'яча (17-14).

Найрезультативнішим гравцем матчу став захисник Михайло Бублик (25 очок). Дабл-дабл підкорився центровому переможців Едді Ханту (16 очок + 10 підбирань). У волинян дабл-дабл записав на свій рахунок бігмен Степан Лесик – 16 +11 підбирань.

Для обох команд ця зустріч стала третьою в регулярному чемпіонаті. У гостей відтепер 2 перемоги та 1 поразка, а в господарів, навпаки, 1 перемога та 2 програші. У неділю, 20 жовтня, Старий Луцьк зіграє проти Черкаських Мавп, а Кривбас виявить сильнішого в матчі з Рівним.

Нагадаємо, БК Запоріжжя вперше у сезоні виграв, завдавши поразки Прикарпаття-Говерлі (67:58), а Мавпи під керівництвом нового 25-річного головного тренера Дмитра Нагорного перемогли віцечемпіона України БК Рівне (72:68).

Суперліга Favbet. Регулярний чемпіонат

19 жовтня, ОДЮСШ (Луцьк)

Старий Луцьк-Університет — Кривбас 74:79 (25:19, 11:17, 15:20, 23:23)

Старий Луцьк: Лесик 16 + 11 підбирань, Рідлі 16 + 8 підбирань, Джексон 13 + 4 передачі, Михайлов 2 + 5 підбирань, Мусієнко 2 + 5 підбирань — старт; Прозапас 10, Липовцев 9, Дюпін 3, Глушко 2, Тернер 1, Горобченко 0

Кривбас: Бублик 25 + 6 підбирань, Ловінгс 22 + 5 підбирань, Хант 16 + 10 підбирань, Товкач 2 + 5 підбирань, Водолазський 2 — старт; Биков 10, Мельнік 2, Бібіков 0

Запоріжжя вперше виграло в сезоні, обігравши Прикарпаття-Говерлу
Запорізька команда виграла в матчі двох команд, що не здобули перемог до очної зустрічі
Три матчі суботи: анонс Суперліги Favbet 19 жовтня
Дві гри буде зіграно в Луцьку та один матч — в Івано-Франківську
Київ-Баскет мінімально обіграв Запоріжжя: хайлайти Суперліги Favbet 18 жовтня
Матчем в Івано-Франківську розпочався другий ігровий тиждень у Суперлізі Favbet
Київ-Баскет вирвав перемогу у Запоріжжя: коментарі після матчу
Триочковий Буренка приніс Київ-Баскету мінімальну перемогу над Запоріжжям
Яскравим матчем у Івано-Франківську розпочався новий ігровий тиждень у Суперлізі Favbet