Контрольні матчі клубів Суперліги Windrose: перемоги Кривбасу, Київ-Баскета і поразка Будівельника

У суботу, 18 вересня, відбулися три контрольні матчі між клубами Суперліги Windrose

Дніпро вдома обіграв Будівельник 87:76.

Перша половина гри пройшла в рівній боротьбі, але після перерви, дніпряни захопили ініціативу, в результаті отримавши перемогу - 82:71. Протокол зустрічі не вівся.

Київ-Баскет на виїзді зумів переграти Черкаські Мавпи. Першу половину матчу мінімально виграли господарі, але після великої перерви кияни схилили чашу терезів на свою сторону.

Черкаські Мавпи - Київ-Баскет 62:77 (16:22, 18:10, 17:27, 11:18)

Кривбас здобув першу перемогу в рамках підготовки до сезону, обігравши Хімік завдяки краще проведеної останньої чверті.

БК Хімік - БК Кривбас - 61:68 (24:17; 14:13; 16:20; 7:18)

БК Хімік Джонс - 23 + 3 підбирання, Морріс - 19 Спенсер - 8 + 3 передачі, Ковляр - 4 + 4 передачі, Мироненко - 4, Рябчук - 3.

БК Кривбас: Коренюк - 16 + 3 підбирання, Латковичі - 14 + 5 підбирань + 3 передачі, Коупленд - 11 Мотли - 8 + 4 підбирання, Полайт - 7 + 6 підборів, Артамонов - 5 + 3 підбирання + 4 передачі, Старцев - 5, Попович - 3.

Максим Міхельсон: матч проти Хіміка буде важким
Головний тренер Черкаських Мавп поділився очікуваннями від наступного поєдинку Суперліги Windrose
MVP тижня Родні Первіс: Не скажу, що цей результат - мій максимум
Захисник Черкаських Мавп прокоментував своє визнання ФБУ.
Сенсація у Черкасах, розгром у Миколаєві: цифри та факти першого туру Суперліги Windrose
Якими показниками запам'ятався перший тур нового сезону Суперліги.
Стартова перемога Черкаських Мавп над Будівельником: відео топмоментів
Відео26.09.2021
Черкаські Мавпи стартували в Суперлізі Windrose домашньою перемогою
Як Черкаські Мавпи перемагали Будівельник: фотогалерея
Черкасці домашньою перемогою стартували в Суперлізі Windrose
Перемога Черкаських Мавп над Будівельником: відео коментарів
Максим Міхельсон: на завершальній стадії підписання четвертого легіонера Черкаських Мавп
Тренер черкасців розповів про готовність команди до старту в Суперлізі Windrose
Дювон Максвелл: головна сила Черкаських Мавп – це характер
Форвард Черкаських Мавп розповів про налаштування на сезон та свої сильні сторони.
Максим Міхельсон: у останній підготовчий тиждень у Черкаських Мавп має бути набір фізичних кондицій
Тренер черкасців прокоментував стан команди на заключному етапі передсезонної підготовки
Мавпи здолали Соколів, Хімік переграв Запоріжжя
В товариських матчах клубів Суперліги Черкаські Мавпи на власному паркеті здолали Харківських Соколів, а Хімік переміг Запоріжжя на турнірі у Миколаєві.