Київ-Баскет завдав БІПІ першої поразки в сезоні

Матчем одних з лідерів чоловічої Суперліги Parimatch Київ-Баскета та БІПИ в Києві стартував бабл регулярного чемпіонату.

Після рівного початку матчу Київ-Баскету двома вдалими результативними атаками вдалось забезпечити собі перевагу +5 після першої чверті. А вдалий початок другої чверті "засвітив" на табло 23:13, змусивши Вадима Пудзирея брати тайм-аут. Кияни довгий час утримували здобуту перевагу, але за останні дві хвилини БІПА, загравши агресивніше, з рахунку 23:33 зробила ривок 11:0. Дубоненко після цього повернув своїй команді перевагу, а останню атаку в чверті БІПА не зуміла реалізувати, тому на велику перерву команди пішли за рахунку 35:34 на користь Київ-Баскета.

Майже всю третю чверть Київ-Баскет залишався попереду, але більше ніж 4 очки команда Володимира Холопова собі перевагу забезпечити не могла. В останній чверті інтриги не вийшло, хоча довгий час БІПА була на відстані одного-двох кидків, але останню хвилину матчу команди почали за +8 для Київ-Баскету. У підсумку 76:68.

Київ-Баскет виграв п’ятий матч з шести в сезоні і піднявся на друге місце в турнірній таблиці, змістивши з неї якраз БІПУ, яка вперше в сезоні зазнала поразки.

Найрезультативнішим в матчі став Ігор Дубоненко, який записав до свого активу 22 очки та 7 підбирань.

Завтра, 30 листопада, БІПА зіграє з Черкаськими Мавпами, а Київ-Баскет завершить бабл матчем з Говерлою-Прикарпаттям.

Суперліга Parimatch. Регулярний чемпіонат

Київ, ПС Венето

Київ-Баскет — БІПА 76:68 (18:13, 17:21, 18:16, 23:18) / статистика

Київ-Баскет: Заплотинський 15 + 8 підбирань, Кісільчук 9 + 5 підбирань, Дубоненко 22 + 7 підбирань, Мусієнко 0, Новіков 11 + 5 підбирань – старт; Кошеватський 8, Юрченко 8, Дюпін 3, Базилєв 0, Швець 0

БІПА: Малиновський 0, Ткаченко 13 + 9 підбирань, Кабацюра 5, Рябчук 9, Кадигроб 5 + 5 підбирань – старт; Унгурян 18, Шашков 11, Конєв 5, Товкач 2

Олександр Тищенко: Зараз є відчуття свята, але матч – вже історія
Центровий Черкаських Мавп Олександр Тищенко прокоментував вихід команди до півфіналу Суперліги Favbet.
Володимир Коваль: Нам дійсно було важко, грали ротацією, в котрій ми не звикли грати
Наставник Дніпра розповів про проблеми, з якими зіткнулась команда перед матчами плей-оф з Політехнікою-Галичиною.
Михайло Переверзій: Дякую вболівальникам, давно такої атмосфери не бачили
Головний тренер Рівного прокоментував перемогу команди в першому матчі плей-оф проти Старого Луцька.