Капфенберг – Київ-Баскет: текстова онлайн трансляція матчу Ліги чемпіонів

Київ-Баскет грає 17 вересня на виїзді проти австрійського Капфенберга перший матч першого раунду кваліфікації баскетбольної Ліги чемпіонів.

Нижче відбудеться текстова онлайн трансляція матчу. Старт гри о 21:00.

Онлайн-статистика

КІНЕЦЬ МАТЧУ

40' Матч-відповідь першого раунду кваліфікації пройде у Києві 21 вересня о 19:00 в київському Палаці спорту. Квитки на матч за цим посиланням.

40' Матч завершується внічию - 66:66! Джонс у Капфенберга та Хілл у Київ-Баскета не реалізували свої кидки на перемогу, тож команди не змогли визначити переможця першого матчу, доля якого вирішуватиметься у другій грі. Найкращим гравцем матчу став Богіч Вуйошевич (4/12 двоочкових, 3/4 триочкових, 14/15 штрафних), який набрав 31 очко та зробив 5 підбирань (РЕ 29). У киян 14 очок набрав Шепард, 13 - Едвін та Хілл відзначився 11 балами та 6 підбираннями.

39' Тайм-аут від Майка Коффін за 31 секунду до завершення матчу. Нагадуємо, цей матч може завершитися і за рівного рахунку. Доля протистояння вже точно вирішуватиметься у другій грі.

39' І знову Вуйошевич. Серб провокує фол і реалізовує два штрафних. В останню хвилину матчу команди входять за рівного рахунку - 66:66.

38' Едвін вже набрав 13 очок та віддав 3 передачі, одна чергова втрата від американця - №5. Пробіжка.

38' Шепард! Його влучний триочковий! Київ-Баскет попереду 66:64, а команди під завісу матчу влаштували справжню перестрілку.

37' Лідерство українського клубу тривало недовго: Вуйошевич цього разу віддає асист на Шрітвайсера, який реалізує свою дальню атаку.

36' Кіндалл Хілл дуже вчасно пригадує про свій дальній кидок, реалізуючи першу триочкову спробу в цьому матчі - 61:61. Асист до активу записує Шепард. Хілл також реалізував 2 штрафних у наступнму володінні і вивів киян вперед 63:61.

35' Вуйошевич продовжує тримати нас у напрузі - третій влучний триочковий від серба, який набрав вже 29 балів! 61:58 - гості попереду.

33' Сандул продовжує плідно працювати на щитах - ще одне підбирання у фарбі Капфенберга і 2 очки другою хвилею від бігмена Київ-Баскета. Однак Шарлія відповідає вже у наступному володінні влучним лей-апом і зрівнює рахунком - 58:58.

32' Ще 3 бали! Максим Пустозвонов закидає дальній с фолом після асиста від Отверченка, однак додатковий штрафний не реалізує. Український клуб попереду - 54:52.

31' Відмінний початок заключної десятихвилинки: Деон Едвін реалізує дальній кидок і знову повертає киян на дистанцію 1 очка від суперника - 52:51.

КІНЕЦЬ ТРЕТЬОЇ ЧВЕРТІ

30' Вуйошевич знову запалює! У Капфенберга було 7 секунд на атаку під завісу третьої чверті, чого сербу виявилось достатньо для влучного триочкового с фолом! Помилився Тищенко, який вийшов на останній у чверті захист, але відпрацював невдавло. Богіч реалізовує бонусний штрафний і австрійці попереду 42:38 після трьох чвертей.

29' Капфенберг не скористався двома поспіль втратами Шепарда, не набравши очок в атаках у відповідь. А ось робота на щитах від Сандула, а саме його підбирання на чужому щиті допомогло киянам зрівняти рахунок. Хан сфолив та відправив Макса на лінію - центровий реалізував 1 кидок. 38:38.

27' Київ-Баскет остаточно повертається у гру - 4 поспіль очки від Кейсі Шепарда і віце-чемпіон України наблизився на дистанцію 1 очка у матчі проти чемпіона Австрії.

26' Гості зуміли призупинити ривок суперника, та провели непоганий відрізок у захисті. У нападі в КБ продовжує активно діяти Едвін, який змушує суперника фолити. У Капфенберга вже також 5 командних, але й 5 очок переваги залишається також.

24' Богіч Вуйошевич реалізовує 3-очковий кидок - ривок 7:0 від Капфенберга. Айнарс Багатскіс бере тайм-аут.

23' У Київ-Баскета вже 5 командних фолів. Капфенберг попереду - 39:35.

23' Невдалий початок третьої чверті - 3 втрати за короткий відрізок. Двічі помилився Едвін і одна втрата в пасиві Хілла.

21' Розпочалась друга половина матчу, поїхали!

КІНЕЦЬ ДРУГОЇ ЧВЕРТІ

20' Першу частину матчу завершено, рахунок рівний - 35:35. За стартові 20 хвилин матчу лідер змінювався 16 разів - дуже близька гра. Кияни краще атакують з гри (47% - 38%), проте діють менш агресивно. Капфенберг пробив більше штрафних (9/10), за рахунок чого зумів не відпустити гостей. У Деона Едвіна після першої половини 8 очок та 2 передачі, у австрійців 11 очок набрав Богіч Вуйошевич, який вчергове підтвердив статус найнебезпечнішого гравця атаки у складі Капфенберга.

18' Підопічні Майка Коффіна не надто активно атакують з-за дуги (2/4), сконцентрувавшись на проходах та кидках с середньої відстані. Кияни вже зараз викинули 13 триочкових, 5 з яких були влучними. У Київ-Баскета знову невеличка перевага +2.

16' Господарі підтягнулися в очках набраних у трисекундній киян, додавши агресії у фарбі. У гостей, тим часом, додали гравці лави, результативність якої вже переважає резервистів суперника. Але рахунок рівний - 28:28.

15' Багатскіс активно ротує склад, постійно знаходячись у пошуках оптимальної взаємодії від п'ятірки гравців, які на майданчику. Поки що найбільше відіграв Павло Крутоус, який отримав трохи більше 2 хвилин відпочинку.

14' Дуже в'язка гра - лідер в цьому матчі змінився вже 11 разів. Поки що у Капфенберга +1

12' Міні-ривок від Київ-Баскета, який повертає мінімальне лідерство. 4 очки від Едвіна, у тому числі вибуховий данк від американця, та два влучних штрафних Отверченка виводять український клуб вперед - 25:24.

11' Всі гравці окрім Антона Мусієнка та Іллі Зайця вже отримали ігровий час. Капфенберг поки що задіяв 9 гравців у цьому матчі.

КІНЕЦЬ ПЕРШОЇ ЧВЕРТІ

10' Лідируючи протягом більшої частини першої чверті, підопічні Айнарса Багатскіса в підсумку її програють - 19:22. Капфенберг додав агресії на підбираннях, а лава запасних принесла половину очок з командного доробку колектива Майка Коффіна.

8' Господарі не відпускають український клуб далеко, у тому числі набравши вже 7 очок після втрат киян - австрійці вже попереду 20:19.

6' Капітан Київ-Баскета Максим Пустозвонов реалізує перший командний триочковий в цьому матчі і повертає українському клубу перевагу, а Петров ще одним влучним дальнім збільшує її до 5 очок - 16:11.

5' Максим Сандул отримав два швидких фоли та отримав перший в матчі відпочинок. Замість нього у грі В'ячеслав Петров.

4' Київ-Баскет виграє стартовий відрізок матчу 10:7. Кияни відмінно атакують австрійські кільця, реалізувавши 5 з 6 кидків з гри у дебюті матчу.

21:00 Стартова п'ятірка Київ-Баскета: Кейсі Шепард - Павло Крутоус - Максим Пустозвонов - Кіндал Хілл - Максим Сандул. Матч розпочався!

20:45 Усім привіт! До старту матчу залишається 15 хвилин. Поки що, ви можете поближче познайомитись із австрійським суперником Київ-Баскета у нашому спеціальному матеріалі.

Юрій Процюк: Цей досвід — на вагу золота
Наставник Франківська-Прикарпаття прокоментував срібло команди у Європейській лізі
Франківськ-Прикарпаття поступився у фіналі EWBL
Українська команда дала бій Варшаві, але програла в кінцівці
Франківськ-Прикарпаття у фіналі Європейської ліги: відеотрансляція матчу проти Полонії