Дніпро здобув четверту поспіль перемогу

Дніпро виграв заключний матч домашнього баблу регулярного чемпіонату Суперліги Parimatch, здолавши БК Запоріжжя.

Господарі заволоділи двозначною перевагою ще в середені першої чверті і не відпускали її до фінальної сирени. Під час гри перевага Дніпра сягала рекордних 30 очок. Запоріжжя знову програв на щитах, мав погані показники реалізації триочкових та фізично не був готовий протистояти господарям протягом 40 хвилин.

Інтриги в цьому матчі не було, а було домінування дніпрян, які, вигравшу кожну чверть окремо, виграли матч з рахунком 86:60. Господарі набрали 26 очок у швидкому нападі (у суперника 6 очок), а лава запасних дала Дніпру 45 балів. Найрезультативнішим у переможців став Дмитро Мартинов, який відзначився 14 очками, а найефективнішим капітан Станіслав Тимофеєнко, в активі якого 12 очок, 8 передач та 8 підбирань (РЕ 22).

Дніпро виграв три з трьох матчів домашнього баблу та оформив свою четверту перемогу в семи матчах сезону. Запоріжжя після перемоги в першому матчі сезону над Мавпами, програв вже свою сьому гру поспіль.

Суперліга Parimatch. Регулярний чемпіонат

Дніпро, СК Шинник

Дніпро — Запоріжжя 86:60 (23:12, 28:16, 14:13, 21:19)

Дніпро: Закурдаєв 13 + 5 передач + 4 підбирання + 3 перехоплення - 4 втрати, Тимофеєнко 12 + 8 підбирань + 8 передач, Тарасенко 10 + 5 підбирань + 3 передачі + 2 блок-шота, Бібков 4, Вільховецький 2 + 4 передачі - 4 втрати — старт, Мартинов 14, Загреба 14 + 8 підбирань - 4 втрати, Колдомасов 9, Бондарчук 5, Шкода 3 + 3 перехоплення, Бачурін 2

Запоріжжя: Морозов 21 + 6 підбирань - 5 втрат, Буц 12 + 10 підбирань + 3 передачі - 3 втрати, Ледньов 9 + 2 блок-шота, Тельчаров 8 + 7 передач - 4 втрати, Христосоміді 6 + 6 передач + 5 підбирань - 4 втрати, — старт, Головатчик 4, Покоєнко 0, Сорочан 0, Дмитренко 0

Дмитро Чайковський: Сподіваюся, що Суперліга розшириться, додадуться нові команди
Віце-президент і головний тренер Старого Луцька Дмитро Чайковський про підсумки сезону і плани на майбутнє.