Дніпро обіграв Запоріжжя на завершення домашнього баблу Суперліги

Дніпро завершив домашній бабл регулярного чемпіонату Суперліги перемогою над Запоріжжям 91:63.

Запоріжжя напередодні дало справжній бій Будівельнику, не втримавши переможний рахунок в матчі з чемпіоном. На гру з Дніпром запоріжців вистачило на 15 хвилин, які Запоріжжя на рівних провело з господарями, але другу половину другої чверті Дніпро виграв 23:7, пішовши за велику перерву за переваги +18.

Фактично на цьому інтрига в матчі закінчилась – Запоріжжя перестало влучати, збільшилась кількість втрат, та й в захисті запоріжці почали не встигати за гравцями Дніпра. Тому вже в третій чверті Дніпро довів свою перевагу до 30 очок, яку утримував майже до кінця гри.

Кращими у Дніпра стали Станіслав Тимофеєнко з 15 очками, 7 підбираннями та 5 передачами, а також Максим Закурдаєв з 11 очками, 5 підбираннями та 8 передачами. Найрезультативнішим у Запоріжжя став Антон Буц з 19 очками, у Романа Морозова – 18 балів.

Дніпро наздогнав в турнірній таблиці Київ-Баскет та БІПУ – у трьох команд перед заключним баблом у Києві по 50 очок. Запоріжжя програло 26 матч з 29 в сезоні, замикаючи турнірну таблицю.

Суперліга. Регулярний чемпіонат

Дніпро, СК Шиннік

Дніпро — Запоріжжя 91:63 (19:15, 30:16, 29:18, 13:14) / статистика

Дніпро: Бондарчук 5, Тимофеєнко 15 + 7 підбирань + 5 передач, Закурдаєв 11 + 5 підбирань + 8 передач, Загреба 14, Шкода 9 + 7 передач – старт; Тарасенко 10, Сипало 9 + 5 підбирань, Бачурін 8, Сорочан 7, Мартинов 2, Джеріхов 1, Качанов 0

Запоріжжя: Буц 19 + 5 підбирань, Биков 7 + 6 підбирань + 5 передач, Ледньов 8, Морозов 18, Тельчаров 4 + 5 передач - 5 втрат – старт; Покоєнко 2, Компанієць 2, Дмитренко 2, Кліманов 1, Козак 0

Станіслав Тимофеєнко — MVP сезону в Суперлізі Favbet
Бігмен Дніпра отримав головну індивідуальну нагороду за підсумком сезону
Дніпро виграв фінальну серію у БК Рівне: відео коментарів
Відео24.04.2024
Гравці та тренери учасників битви за золото — про останню гру сезону Суперліги Favbet
Елайджа Джойнер – найкращий легіонер сезону Суперліги Favbet
Американський захисник Рівного отримав індивідуальну нагороду.
Дніпро переміг Рівне в другому матчі фіналу та став новим чемпіоном України
Команда Володимира Коваля виграла чемпіонську серію Суперліги Favbet
Рівне-ОШВСМ – Дніпро: відео другого матчу золотої серії Суперліги Favbet
Дивіться другу гру протистояння за перше місце
Максим Закурдаєв: В Рівному зал маленький, буде дуже гучно, але ми готувалися до цього
Захисник Дніпра дав коментар перед другим матчем фінальної серії
Київ-Баскет встановив два рекорди сезону в переможному матчі з Черкаськими Мавпами
Кияни повторили рекорд за очками в половині матчу і встановили новий рекорд за кількістю триочкових.
Бронза для Київ-Баскета — емоції та церемонія нагородження: фотогалерея
Столична команда завоювала медалі за підсумком сезону 2023/24
Київ-Баскет переміг Черкаські Мавпи в серії за бронзу: відео коментарів після гри
Відео23.04.2024
Гравці та тренери команд — про матч, який завершився перемогою киян
Вадима Заплотинського визнано найкращим гравцем захисного плану сезону Суперліги
Лідер Київ-Баскету допоміг столичному клубу завоювати бронзу
Андрій Агафонов — найкращий центровий сезону Суперліги Favbet
Бігмен Черкаських Мавп отримав індивідуальну нагороду
Київ-Баскет переміг Черкаські Мавпи та завоював бронзу Суперліги Favbet
Команда Дмитра Забірченка виграла обидва матчі серії
Дніпро обіграв Рівне і вийшов вперед в фінальній серії: хайлайти Суперліги Favbet 20 квітня