Купити квиток за 55 сек Купити квиток за 55 сек
Чемпіонат ВЮБЛ: анонс сезону 2020/2021 серед дівчат 2004-2005 та 2007 р.н.

Чемпіонат ВЮБЛ: анонс сезону 2020/2021 серед дівчат 2004-2005 та 2007 р.н.

У зв’язку з епідеміологічною ситуацією в країні, в новому сезоні чемпіонату ВЮБЛ буде виступати менше команд у всіх вікових групах, аніж зазвичай. Через це, змагання серед дівчат пройдуть без розподілення на дивізіони, а лише на групи А та Б за територіальним принципом.

Справа в тім, що для формування лише одного дивізіону необхідно 14 команд, не кажучи вже про два. Заявку ж на участь у сезоні подали максимум 14 колективів і лише в одній віковій групі – дівчат 2007 року народження. Тож, було прийняте відповідне рішення відмовитися від дивізіонів.

Читайте: Лідерство криворіжців та миколаївців: результати Вищої ліги 14-16 листопада

Чемпіонат серед дівчат 2007-го року народження пройде у два етапи:

У першому, команди розподілені на дві групи за територіальним принципом, зіграють між собою за туровою системою в одне коло.

Другий етап – це фінальна частина, так званий фінал восьми. Чотири команди, що посіли 1 – 4 місця в групі А та в групі Б зіграють між собою за системою плей-оф.


Група А

1. Збірна м. Києва-МОБІ

2. КСЛІ-Динамо (Київ)

3. Переяслав-07

4. Венето-Черкаси

5. КІВС (Львів)

6. Рівненщина – ОСДЮСШОР

7. ДСЮШ №1 (Чернівці)

Розклад першого туру групи А:

Місто Київ

16 листопада

СДЮШОР (ЗБІРНА м. КИЄВА-МОБІ) – ВЕНЕТО-ЧЕРКАСИ (Черкаси) 67:57

КСЛІ-Динамо (Київ) – ПЕРЕЯСЛАВ-07 (Переяслав) 86:43

17 листопада

ПЕРЕЯСЛАВ-07 (Переяслав) - СДЮШОР (ЗБІРНА м. КИЄВАМОБІ)

ВЕНЕТО-ЧЕРКАСИ (Черкаси) - КСЛІ-Динамо (Київ)

18 листопада

СДЮШОР (ЗБІРНА м. КИЄВА-МОБІ) - КСЛІ-Динамо (Київ)

ПЕРЕЯСЛАВ-07 (Переяслав) - ВЕНЕТО-ЧЕРКАСИ (Черкаси)

Місто Рівне

07-09 грудня 

РІВНЕНЩИНА - ОСДЮСШОР (Рівне) – ДЮСШ№1 (Чернівці)

КІВС (Львів) - ДЮСШ№1 (Чернівці)

КІВС (Львів) - РІВНЕНЩИНА - ОСДЮСШОР (Рівне)


Група Б

1. ХАІ – Збірна Харківської обл.

2. СДЮСШОР №2 (Полтава)

3. Дружківка-07

4. Дніпро-СДЮСШОР №5-ДФКС (Дніпро)

5. КЗ ЗОДЮСШ ЗОР (Запоріжжя)

6. СДЮСШОР №4 (Миколаїв)

7. Чемпіон (Гола Пристань)         

Розклад першого туру групи Б:

Місто Дніпро

30 листопада

ХАІ – ЗБІРНА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛ. (Харків) - ДНІПРО–СДЮСШОР №5–ДФКС (Дніпро)       

СДЮСШОР № 2 (Полтава) - ДРУЖКІВКА-07 (Дружківка)

1 грудня

ДРУЖКІВКА-07 (Дружківка) - ХАІ – ЗБІРНА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛ. (Харків)

ДНІПРО–СДЮСШОР №5–ДФКС (Дніпро) - СДЮСШОР № 2 (Полтава)

2 грудня

ХАІ – ЗБІРНА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛ. (Харків) - СДЮСШОР №2 (Полтава)

ДРУЖКІВКА-07 (Дружківка) - ДНІПРО–СДЮСШОР №5– ДФКС (Дніпро)

Місто Гола Пристань

18 листопада

ЧЕМПІОН (Гола Пристань) - СДЮСШОР №4 (Миколаїв)

19 листопада

КЗ ЗОДЮСШ ЗОР (Запоріжжя) - СДЮСШОР №4 (Миколаїв)

20 листопада

КЗ ЗОДЮСШ ЗОР (Запоріжжя) - ЧЕМПІОН (Гола Пристань)


Чемпіонат серед дівчат 2004-2005 років народження:

Перший етап пройде за туровою системою в одне коло, де команди зіграють між собою.

На другому етапі відбудеться два Фінали чотирьох. Команди, що посіли на першому етапі серед команд 2004-2005 р.н. 1-4 місця, грають у Фіналі чотирьох 2004 р.н.. Відповідно, команди 2005 р.н, що на першому етапі посіли місця з 1 по 4, грають у Фіналі Чотирьох 2005 р.н.


Група А

1. ЗБІРНА КИЄВА-ДЮСШ 3-04 (Київ)

2. КСЛІ-КИЇВ-БАСКЕТ (Київ)

3. КСЛІ-ДИНАМО-НПУ (Київ)

4. ПЕРЕЯСЛАВ (Переяслав)

5. ЗБІРНА РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

6. МСДЮСШОР№5(Вінниця)

Розклад першого туру групи А

Місто Київ

16 листопада

КСЛІ-КИЇВ-БАСКЕТ-04(Київ) - ЗБІРНА КИЄВА-ДЮСШ 3-04  56:90

17 листопада

КСЛІ-ДИНАМО-НПУ (Київ) - КСЛІ-КИЇВ-БАСКЕТ-04(Київ)

19 листопада

КСЛІ-ДИНАМО-НПУ (Київ) - ЗБІРНА КИЄВА-ДЮСШ 3-04(Київ)  

Місто Переяслав

1 грудня

ПЕРЕЯСЛАВ (Переяслав)-04 - ЗБІРНА РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ (Рівне)

2 грудня

МСДЮСШОР№5 (Вінниця) - ЗБІРНА РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ (Рівне)

3 грудня

МСДЮСШОР№5 (Вінниця) - ПЕРЕЯСЛАВ (Переяслав)-04


Група Б

1. ХАІ – Збірна Харківської області (Харків) 

2. МСДЮСШОР№5 (Вінниця)

3. ДЮСШ-БЕРДЯНСЬК-04 (Бердянськ)

4. ДНІПРО – СДЮСШОР №5 –ДФКС (Дніпро)

5. КЗ ЗОДЮСШ ЗОР (Запоріжжя)

Розклад першого туру групи Б:

Місто Полтава

18 листопада

ХАІ–Збірна Харківської області (Харків)-СДЮСШОР№2 (Полтава)

19 листопада

ХАІ–Збірна Харківської області (Харків)- ДНІПРО–СДЮСШОР

№5–ДФКС (Дніпро)

20 листопада

ДНІПРО–СДЮСШОР №5–ДФКС (Дніпро) - СДЮСШОР№2

Місто Бердянськ

13 грудня

ДЮСШ-БЕРДЯНСЬК (Бердянськ)- КЗ «ЗОДЮСШ» ЗОР (Запоріжжя)

Новини по темі
ВЮБЛ: рекордсменки сезону серед дівчат 2006 р.н.
ВЮБЛ: рекордсменки сезону серед дівчат 2006 р.н.
Спортсменки відіграли першу половину сезону і їм є чим похизуватися
ВЮБЛ: рекордсменки сезону серед дівчат 2004-2005 р.н.
ВЮБЛ: рекордсменки сезону серед дівчат 2004-2005 р.н.
Найстаршим дівчатам Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги є чим похизуватися
Команди дівчат 2008 р.н. зіграли заключні матчі року в ВЮБЛ
Команди дівчат 2008 р.н. зіграли заключні матчі року в ВЮБЛ
Триває сезон Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги
ВЮБЛ: онлайн відеотрансляція дівчат 2004 р.н.
Відео10.12.2020
ВЮБЛ: онлайн відеотрансляція дівчат 2004 р.н.
Триває сезон Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги
ФБУ призупиняє чемпіонати України до 10 січня
ФБУ призупиняє чемпіонати України до 10 січня
Змінено формат проведення вирішальних матчів Кубка України
У Черкасах відбувся тур ВЮБЛ серед дівчат 2006 р.н.
У Черкасах відбувся тур ВЮБЛ серед дівчат 2006 р.н.
У змаганнях взяли участь команди Києва та Черкас
ВЮБЛ: зіграно стартові поєдинки серед дівчат 2007 р.н.
ВЮБЛ: зіграно стартові поєдинки серед дівчат 2007 р.н.
Стартував сезон Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги
Кубок ВЮБЛ: результати матчів 27 вересня
Кубок ВЮБЛ: результати матчів 27 вересня
Визначилися переможці серед дівчат 2005 та 2007 р.н.
Кубок ВЮБЛ: відеотрансляція матчів 27 вересня
Відео27.09.2020
Кубок ВЮБЛ: відеотрансляція матчів 27 вересня
Дивіться поєдинки заключного ігрового дня
Кубок ВЮБЛ: результати матчів 26 вересня
Кубок ВЮБЛ: результати матчів 26 вересня
Завершився другий змагальний день у вікових категоріях 2005 та 2007 р.н.
Кубок ВЮБЛ: відеотрансляція 26 вересня
Відео26.09.2020
Кубок ВЮБЛ: відеотрансляція 26 вересня
Дивіться матчі другого ігрового дня серед дівчат 2005, 2007 р.н.
Кубок ВЮБЛ: результати матчів 25 вересня
Кубок ВЮБЛ: результати матчів 25 вересня
Зіграно стартові поєдинки у вікових категоріях 2005 та 2007 р.н.
Кубок ВЮБЛ: відео матчів 25 вересня
Відео25.09.2020
Кубок ВЮБЛ: відео матчів 25 вересня
Сьогодні буде зіграно чотири матчі — у Полтаві та Черкасах
Кубок ВЮБЛ: дівчата зіграють в Черкасах та Полтаві
Кубок ВЮБЛ: дівчата зіграють в Черкасах та Полтаві
Цього вікенду пройдуть заключні турніри у двух вікових категоріях
Кубок ВЮБЛ (дівчата, 2008 р.н.): результати та фотогалерея
Кубок ВЮБЛ (дівчата, 2008 р.н.): результати та фотогалерея
В Запоріжжі було визначено володарок трофею
Кубок ВЮБЛ: результати та переможці другого ігрового тижня
Кубок ВЮБЛ: результати та переможці другого ігрового тижня
До вашої уваги підсумки виступів команд у трьох вікових категоріях
Кубок ВЮБЛ: результати 20 вересня
Кубок ВЮБЛ: результати 20 вересня
Зіграно заключні матчі ігрового вікенда у трьох вікових категоріях
Estafeta