Будівельник здобув перемогу в домашньому матчі регулярного чемпіонату Суперліги, здолавши на паркеті столичного GymMaxx Політехніку-Галичину з рахунком 89:73.
Команда Дмитра Забірченка виграла кожну окрему чверть та контролювала гру. Кияни мали перевагу за очками в фарбі, очками після втрат та у швидкому нападі. Столичний клуб довів статус фаворита в цьому матчі та вчетверте в сезоні здолав Політехніку-Галичину.
Найкращим гравцем матчу став розігруючий Будівельника Павло Буренко, в активі якого 17 очок, 7 передач, 5 підбирань та 2 перехоплення (РЕ 28).
Наступний матч кияни зіграють в заключному баблі сезону Суперліги проти БІПИ, а Політехніка-Галичина протистоятиме Дніпру.
Чоловіча Суперліга. Регулярний чемпіонат
Київ, GymMaxx
Політехніка-Галичина — Будівельник 73:89 (20:25, 14:19, 23:26, 16:19)
Політехніка-Галичина: Тіщенко 18 + 8 підбирань - 3 втрати, Бережний 17 + 8 підбирань, Федчук 12, Горобченко 7 + 11 передач, Крамар 2 — старт, Ожегов 9 + 4 підбирання, Станішевський 5, Бартоломеєв 3 + 4 підбирання
Будівельник: Конєв 20 + 4 передачі, Буренко 17 + 7 передач + 5 підбирань, Нікітін 13 + 5 підбирань + 4 передачі, Сандул 7 + 13 підбирань, Кабанов 5 + 5 підбирань - 3 втрати — старт, Приймак 11 + 7 підбирань - 4 втрати, Кольченко 11 + 5 передач + 4 підбирання, Зайцев 5, Сафонов 0, Хижняк 0, Рахметов 0