Всі категорії новин
БІПА перемогла Кривбас у столичному баблі: відео пресконференції

БІПА перемогла Кривбас у столичному баблі: відео пресконференції

Одеська БІПА здобула перемогу в матчі регулярного чемпіонату Суперліги Favbet, здолавши Кривбас із рахунком (67:44). До вашої уваги післяматчева пресконференція:

Анатолій Челован, центровий Кривбасу:

- Зовсім жодної хімії в команді не було на цій грі. Вчора здавалося, що команда ще була. Сьогодні все у нас плило. Чесно кажучи, вважав, що на цих іграх в нашій команді має сплавлятися дух, мають бути командні взаємодії. Але судячи по цій грі видно, що замало часу пройшло, щоб це процвітало у команді. Дуже багато втрат. Програли підбір на своєму щиті, що дозволило супернику вийти вперед, створити різницю, а потім ми уже намагалися їх дістати. Вітаю БІПУ з перемогою. Не можна сказати, що вона тяжка, але ми намагалися показати свою гру. Як бачите, результат не зовсім.

Сергій Корабльов, головний тренер Кривбасу:

- Емоції були в грі, але багато розчарувань. Перш з все, БІПА – досвідчена команда. Ніхто в цьому не сумнівався. Але гравці повинні виходити і боротися за кожен сантиметр майданчику. У нас сьогодні на паркеті була одна команда – БІПА. Нашої команди не було на майданчику. Програли всю боротьбу. Хлопці повинні зрозуміти, що дитячий баскетбол завершився в Вищій лізі. Зараз все зовсім по–іншому, але ми цього зовсім не розуміємо, тому відбуваються такі провали. Треба боротися, не поступатися один в один, стрибати, забирати м’ячі. У нас зовсім не було боротьби сьогодні. Напевно, легка гра була у суперника. В нападі вони зробили 21 підбір. Про що можна казати? Хлопці повинні перейти з одного баскетболу на інший.

Нам буде набагато легше, якщо це станеться якнайшвидше. В себе треба вірити, а не виходити хлопчиками для биття. Тиск на гравців у будь-якому випадку буде. Досвіду практично ні у кого немає. Але в баскетбол грають люди. Треба виходити і боротися за кожен м’яч. Якщо це буде, ми прогресуватимемо і рухатимемося далі. Якщо цього не станеться, то кожен буде боятися зробити якийсь крок. Тоді все буде дуже складно для команди. Я дивлюсь, як гравець виконує установку і план на гру, на його бажання грати на майданчику. Може щось не складатися, але якщо баскетболіст в грі, він грає. Якщо вийшов і пропустив легкий м’яч, не зробив фол, не побіг у захист, то це зовсім інше. Всі хочуть кидати триочкові і грати в нападі, але мало хто хоче виконувати важку роботу, підбирати м’ячі в захисті.

Олександр Рябчук, захисник БІПИ:

- Добре розпочали матч. По ходу гри були помилки. Відсоток триочкових не дуже хороший, тому що це перший матч і нерви. Добре розібрали Кривбас. Несподіванок не було. Треба було зібратися саме на перший матч і виграти. Хороший старт. Будемо сподіватися, що далі так і підемо. Дякую хлопцям за те,що грали до останньої хвилини. При +20-25 усі розслабляються, але ми грали до останнього.

Вадим Пудзирей, головний тренер БІПИ:

- Ростер команди трохи змінився. Немає трьох гравців, які були у минулому сезоні. Були невеликі травми. Зігруємося по ходу чемпіонату. Перша гра показала, що ми можемо грати, але нам треба посилити пару позицій, щоб стати конкурентоспроможними. Підбір сьогодні виграли. Це дуже непогано. В третій і четвертій чверті догравали. Хотілося побачити командні дії, але було трохи непорозуміння, втрати. Цим я незадоволений. Будемо готуватися до завтрашньої гри. Рябчук зіграв 28 хвилин. Ткаченко – 24. В минулому сезоні також грали 3-4 матчі підряд. Дуже важно буде. Фізичну підготовку ми проходили. Сподіваюся, що це не буде проблемою. Головне, щоб їм допомагали інші гравці і була команда. Над цим працюємо з хлопцями і керівництвом. Сподіваємося, що всі викладуться на повну силу, будемо боротися у завтрашньому поєдинку.

Новини по темі
Підсумки Суперліги 2024/25: найкращі снайпери чемпіонату
Підсумки Суперліги 2024/25: найкращі снайпери чемпіонату
Відзначаємо гравців, які були найнадійнішими та найнебезпечнішими на периметрі
Підсумки сезону Суперліги Favbet: командні рекорди
Підсумки сезону Суперліги Favbet: командні рекорди
Згадаємо головні команді досягнення чемпіонату України, які підкорилися клубам елітного дивізіону.
Черкаські Мавпи з бронзовим кубком Суперліги завітали до Черкаської ОВА
Черкаські Мавпи з бронзовим кубком Суперліги завітали до Черкаської ОВА
Очільник області щиро привітав команду з вагомим досягненням, подякував за внесок у розвиток спорту в регіоні
Підсумки сезону Суперліги Favbet: топ-5 кращих молодих гравців чемпіонату
Підсумки сезону Суперліги Favbet: топ-5 кращих молодих гравців чемпіонату
Відзначаємо гравців, які проявили себе в сезоні 2024/25
Павло Буренко увійшов у топ-3 історичного рейтингу Суперліги за передачами
Павло Буренко увійшов у топ-3 історичного рейтингу Суперліги за передачами
В останньому матчі сезону захисник Київ-Баскету зумів обійти Дениса Лукашова
Тимофеєнко виграв у Буренко битву в історичному рейтингу Суперліги за реалізованими триочковими
Тимофеєнко виграв у Буренко битву в історичному рейтингу Суперліги за реалізованими триочковими
Станіслав Тимофеєнко увійшов до топ-10 за реалізованими триочковими
Медальні серії Суперліги Favbet: топ-10 моментів
Медальні серії Суперліги Favbet: топ-10 моментів
До вашої уваги головні хайлайти вирішальних протистоянь сезону
Дніпро став чемпіоном України сезону 2024/25
Дніпро став чемпіоном України сезону 2024/25
Дніпряни зробили другий поспіль «золотий дубль»
Станіслав Тимофеєнко — MVP сезону Суперліги Favbet 2024/25
Станіслав Тимофеєнко — MVP сезону Суперліги Favbet 2024/25
Капітан Дніпра другий рік поспіль став найціннішим гравцем сезону
Михайло Бублик за підсумком сезону отримав нагороду імені Олександра Сальникова
Михайло Бублик за підсумком сезону отримав нагороду імені Олександра Сальникова
Захисник збірної України став кращим скорером сезону Суперліги Favbet.
Єгор Сушкін обраний найкращим молодим гравцем Суперліги Favbet
Єгор Сушкін обраний найкращим молодим гравцем Суперліги Favbet
Лідер Київ-Баскета отримав індивідуальну відзнаку в своєму дебютному сезоні
Володимир Конєв визнаний найкращим форвардом Суперліги Favbet
Володимир Конєв визнаний найкращим форвардом Суперліги Favbet
Лідер Дніпра вдруге поспіль здобув цю індивідуальну нагороду
Михайло Бублик став найпрогресуючим гравцем Суперліги Favbet
Михайло Бублик став найпрогресуючим гравцем Суперліги Favbet
Захисник збірної України був нагороджений після завершення фінальної серії в Дніпрі
Favbet
voda ua
tascombank
swift