Жіноча збірна України посіла підсумкове 8 місце на чемпіонаті світу 3х3

Жіноча та чоловіча збірні України U-23 виступили на чемпіонаті світу, який проходив у румунському Бухаресті.

Жіноча команда посіла підсумкове 8 місце на турнірі, програвши в чвертьфіналі команді США. Команда Володимира Холова у складі Юлії Гутевич, Анжеліки Ляшко, Вікторії Бабич та Анни Сугак виграла 3 з 5 матчів світової першості, набираючи в середньому 12.8 очка за гру.

Читайте: Кривдники збірних України виграли молодіжний чемпіонат світу з баскетболу 3х3

Чоловіча збірна не подолала груповий раунд. Команда, в якій виступали Данило Соколенко, Олег Бондаренко, Віталій Шорсткий та Олександр Сидорук виграла 2 з 4 матчів на турнірі, чого, на жаль, не вистачало для виходу в плейоф. Хлопці в середньому за матч набирали 13.3 очка.

Найрезультативнішою гравчинею у складі жіночої збірної України стала Анжеліка Ляшко, яка в 5 матчах набрала 30 очок (6.0 очка за гру). У складі чоловічої команди найкращим скорером став Олег Бондаренко, в яктиві якого 19 очок у 4 матчах (4.8 очка за гру).

Данило Соколенко і Анжеліка Ляшко – кращі українці в світовому рейтингу 3х3
Більшість очок гравці заробили своїми виступами в збірних України
Єлизавета Мітіна: Олімпійська мрія залишається зі мною
Українська баскетболістка — про виступи за збірну України
Визначені символічні збірні першого етапу Кубку України 3х3
Змагання ФБУ в цьому сезоні присвячені пам'яті загиблих Захисників України.
Перший етап Кубку України з баскетболу 3х3: фотогалерея
КФВ та Франківськ – переможці першого етапу Кубку України 3х3
В Івано-Франківську відбувся перший етап Кубку України з баскетболу 3х3
Перший тур Кубку України 3х3: результати та відео матчів
Відео23.12.2022
Перший тур змагань присвячено українському герою, який віддав своє життя за свободу Батьківщини, батьку п’ятьох дітей – Павлу Брикіну.
Визначились участники плейоф першого етапу Кубку України 3х3
В Івано-Франківську стартував Кубок України з баскетболу 3х3
20 команд зіграють у першому турі Кубка України 3х3
Розклад першого туру Кубка України 3х3
Стартує Кубок України з баскетболу 3х3
Цього сезону турнір присвячено пам'яті загиблих Захисників України. Першй тур відбудеться у Івано-Франківську
В Івано-Франківську пройшов чемпіонат України з баскетболу 3х3 серед жіночих команд
В змаганнях жіночих команд та команд U-23 і U-18 тріумфували господарки
Жіноча збірна України з баскетболу 3х3 отримала ліцензію на Європейські ігри-2023
Українські дівчата втретє будуть представлені на Європейських іграх.
Українка виграла конкурс триочкових на ЧС з баскетболу 3х3 серед університетських команд
Українська команда на світовій першості дійшла до чвертьфіналу.
Українські баскетболістки дійшли до чвертьфіналу чемпіонату світу серед університетських команд
Команда Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника вдало виступила на світовій першості
Наші команда U-23 програвала лише командам, які дійшли до фіналу
Кривдники збірних України виграли молодіжний чемпіонат світу з баскетболу 3х3
Обидві українські збірні поступились лише призерам світової першості
Жіноча збірна України програла США в чвертьфіналі чемпіонату світу
Команда Володимира Холопова завершила виступ на світовій першості в Румунії
Україна - США: відеотрансляція чвертьфіналу чемпіонату світу U-23 з баскетболу 3х3