Молодіжна жіноча збірна України U-20 здобула впевнену перемогу над Великобританією з рахунком 74:53 на старті чемпіонату Європи у Дивізіоні В, який стартував в Угорщині.
Зі старту матчу дівчата вийшли неймовірно зарядженими і відпрацьовували на кожному квадратному метрі майданчика як в обороні, так і атаці. В результаті 24 набраних очка і виграш десятихвилинки 24:14. Варто зазначити, що британок тримали в грі їх точні дальні – 4/12 за першу десятихвилинку, тоді як двоочкових українки дозволили кинути лише тричі і один з них став влучним.
В другій чверті гра трішки вирівнялась, але Україна намагалась тримати ситуацію на майданчику під контролем і перед великою перервою збільшила свою перевагу до 15 очок. В третій чверті, яку збірна України знову провела на гарному рівні, підопічні Євгена Мурзіна вигравали +23.
В четвертій чверті Великобританія кинула всі сили на те, щоб врятувати гру і зуміла скоротити відставання до 12 очок, але українки справились з тиском, заспокоїли гру, повернувши собі перевагу +20 і довели матч до перемоги.
Неймовірну гру провела Поліна Тупало, яка оформила дабл-дабл з 23 очок та 11 підбирань, додавши до них 4 перехоплення. У Еліни Синякової 15 очок.
Завтра, 3 серпня, о 18:30 збірна України зіграє проти Ірландії. Перемога гарантує українкам перше місце в групі, але і така впевнена перемога над Великобританією – вагомий крок до виходу в плей-оф.
Чемпіонат Європи U-20. Жінки. Дивізіон В
Мішкольц, Угорщина
Україна – Великобританія 53:74 (14:24, 10:15, 14:19, 15:16)
Україна: Тинщук 7, Тиха 9, Тупало 23 + 11 підбирань + 4 перехоплення, Петришак 0, Шахватова 4 – старт; Синякова 15, Куценко 8, Лавринець 4 + 4 передачі, Черниш 2, Виповська 2, Шошоя 0