Жіноча Вища ліга: Рівне-ОСДЮСШОР обіграв Франківськ-ПНУ, КСЛ-Київ-Баскет програв у Львові

В регулярному чемпіонаті жіночої Вищої ліги відбулись три матчі у Дніпрі, Рівному та Львові.

В центральному матчі дня лідерів Групи 2 зустрічались Збірна Рівненської області-Рівне-ОСДЮСШОР та Збірна Івано-Франківської області-Франківськ-ПНУ-ДЮСШ-2. Обидві команди мали по 11 перемог і 1 поразці в сезоні, в тому числі обмінялись перемогами в Івано-Франківську, тому очні матчі на цих вихідних фактично мають визначити переможця групи.

Перший матч команд пройшов за переваги рівненської команди, яка з середини першої чверті захопила ініціативу і не віддала лідерство. Втім гості з Івано-Франківська бились до останнього – за 1:12 до кінця після двох точних штрафних Анастасії Шепелюк перевага Рівне-ОСДЮСШОР зменшилась до мінімуму – 71:70 – але франківська команда не дожала до кінця суперника.

У Рівного Олександра Тинщук завершила матч з 23 очками, 8 підбираннями та 5 передачами, а Анастасія Климчук набрала 18 очок. У Франківська-ПНУ 33 очка та 8 підбирань до активу записала Анастасія Шепелюк, у Ольги Боровець 21 очко.

В другому матчі групи 2 КІВС-СКІФ у Львові обіграв КСЛ-Київ-Баскет 51:46 і обійшов киянок в турнірній таблиці, вийшовши на третю сходинку. Господарі краще почали матч і в другій чверті вели +13, але КСЛ-Київ-Баскет вирівняв гру і в останній чверті вже киянки вели матч до перемоги. Втім, кінцівка матчу залишилась за львівською командою, у якої Катерина Штик набрала 21 очко. У гостей кращою стала Марія Рудакова з 17 очками та 8 підбираннями.

В Дніпрі в матчі Групи 1 запорізька Козачка-КПУ-ОДЮСШ обіграла ДЮСШ-УГСП-Переяслав 76:52. Валерія Шевченко в цьому матчі набрала 22 очка, зробила 9 підбирань і 5 передач. У Валерії Куценко 18 очок, 5 підбирань та 8 передач. У Переяслава Олександра Герасименко набрала 19 очок і зробила 9 підбирань, а Анна Ярош оформила дабл-дабл з 17 очками та 13 підбираннями.

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

Вища ліга. Жінки. Регулярний чемпіонат

Субота, 16 березня

Дніпро, СДЮСШОР-5
Козачка-КПУ-ОДЮСШ – ДЮСШ-УГСП-Переяслав 76:52 (22:12, 20:7, 17:13, 17:20) / статистика

Львів, ПС Галичина
КІВС-СКІФ – КСЛ-Київ-Баскет 51:46 (13:6, 12:8, 8:17, 18:15) / статистика

Рівне, с/к НУВГП
Рівне-ОСДЮСШОР – Франківськ-ПНУ-ДЮСШ-2 77:72 (20:12, 15:11, 19:20, 23:29) / статистика

Визначено символічну збірну сезону жіночої Вищої ліги
Яскравим Фіналом чотирьох в Івано-Франківську завершився сезон жіночої Вищої ліги 2023/24.
Шепелюк – MVP сезону жіночої Вищої ліги, Пазюк краща центрова, Полянська краща форвардиня
Визначені володарі індивідуальних нагород за підсумком сезону жіночої Вищої ліги
Франківськ-ПНУ — чемпіон жіночої Вищої ліги
У фіналі команд з Івано-Франківська перемогла Рівне-ОСДЮСШОР
Полтава-Баскет-СумДПУ в драматичному матчі виграла бронзу жіночої Вищої ліги
Об'єднана команда Полтави та Сум в останній атаці три очковим вирвала перемогу над Інваспортом
Франківськ-ПНУ-ДЮСШ-2 – перший фіналіст плей-оф жіночої Вищої ліги
Господарки Фіналу чотирьох обіграли Полтаву-Баскет.
На цьому тижні пройде Фінал чотирьох жіночої Вищої ліги
Вирішальні матчі чемпіонату пройдуть 13-14 квітня в Івано-Франківську у Франківськ-Арені.
Визначена символічна збірна та MVP дванадцятого ігрового тижня жіночої Вищої ліги
У Вищій жіночій лізі відбулись чергові матчі регулярного чемпіонату.