В столичному ПС Венето відбулось два матчі регулярного чемпіонату жіночої Вищої ліги – Київ-Баскет-КСЛ двічі здолав миколаївський СДЮСШОР-4.
В суботу, 10 лютого, гра завершилась перемогою киянок 83:61, а на наступний день Київ-Баскет-КСЛ виграв 71:54.
В першому матчі в складі підопічних Юлії Старих кращими були форвард Надія Телешик, на рахунку якої 37 очок, 6 перехоплень, 5 підбирань та 3 блокшоти, та Вікторія Скубій, яка до 20 очок додала 15 підбирань.
В другому матчі Телешик набрала 23 очка, ставши найрезультативнішою в матчі, у Скубій дабл-дабл з 11 очок та 17 підбирань, а капітан Ольга Швець завершила гру з 22 очками, 8 підбираннями та 6 передачами.