На цьому тижні 17-18 лютого, а також 20-21 лютого регулярний чемпіонат жіночої Вищої ліги продовжиться матчами в Групі 1 у Черкасах та в Групі 2 в Івано-Франківську.
Наразі в Групі 1 лідирує Інваспорт, який залишається непереможним, далі йдуть Полтава-Баскет (12-3) та Черкаси-Венето (6-5). Четвертим в турнірній таблиці знаходиться Козачка (4-7), а ДЮСШ-УГСП-ДЮСШ-3 та БК ХАІ мають по дві перемоги в активі.
В Групі 2 лідирують Рівне-ОСДЮСШОР (9-1) та Франківськ-ПНУ-ДЮСШ-2 (7-1), третім йде КСЛ-Київ-Баскет (5-5), за яким КІВС-СКІФ (3-7), а ось миколаївська СДЮСШОР-4 досі залишається без перемог.
Вища ліга. Жінки. Регулярний чемпіонат
Субота, 17 лютого
Черкаси, Школа №18
16:30 ДЮСШ-УГСП-Переяслав-ДЮСШ №3 – Інваспорт-СДЮСШОР-5
18:30 Венето-Черкаси – Козачка-КПУ-ОДЮСШ
Івано-Франківськ, Франківськ-Арена
19:00 Франківськ-ПНУ-ДЮСШ-2 – КІВС-СКІФ
Неділя, 18 лютого
Черкаси, Школа №18
12:30 ДЮСШ-УГСП-Переяслав-ДЮСШ №3 – Козачка-КПУ-ОДЮСШ
14:30 Венето-Черкаси – Інваспорт-СДЮСШОР-5
Івано-Франківськ, Франківськ-Арена
13:00 Франківськ-ПНУ-ДЮСШ-2 – КІВС-СКІФ
Вівторок, 20 лютого
Івано-Франківськ, Франківськ-Арена
12:00 Франківськ-ПНУ-ДЮСШ-2 – СДЮСШОР-4
Середа, 21 лютого
Івано-Франківськ, Франківськ-Арена
12:00 Франківськ-ПНУ-ДЮСШ-2 – СДЮСШОР-4
Нагадаємо, команди у форматі "баблів" грають регулярний чемпіонат у чотири кола. За підсумком регулярного чемпіонату визначаться учасники Фіналу чотирьох Вищої жіночої ліги, які і розіграють медалі в одному місті протягом двох днів.