Жіноча збірна України мінімально поступилася у першому матчі на чемпіонаті Європи 3х3

У стартовому поєдинку континентальної першості підопічні Володимира Холопова зійшлися із срібними призерками Олімпійських ігор у Токіо – командою Росії.

Чемпіонат: Національна чоловіча збірна України зазнала прикрої поразки на старті чемпіонату Європи 3х3

Вже на перших секундах гри Ганна Рульова реалізувала кидок з-за дуги, вивівши нашу збірну вперед. Однак, росіянки швидко перехопили ініціативу і почали відриватися у рахунку.

До середини матчу наші дівчата поступалися – 9:14. Та українкам у складі: Ганни Ольховик, Ганни Рульової, Наталі Цюбик та Міріам Уро-Ніле знадобилося усього пів хвилини, аби скоротити відставання до мінімуму, а згодом і наздогнати росіянок – 14:14.

Надалі боротьба йшли очко в очко. Та все ж, за дві хвилини до кінця ігрового часу збірній Росії вдалося реалізувати двоочковий і здобути перемогу - 18:21.

Другий матч групового етапу, команда України проведе проти Великої Британії. Пряма трансляція гри буде доступна на нашому сайті FBU.ua, початок о 22:10