Жіноча Суперліга: чемпіон поступився, аутсайдер вперше переміг

18 січня у Жіночій Суперлізі відбулися три поєдинки. Зокрема, у столиці лідер зміцнив своє положення, а чемпіон поступився.

У протистоянні Динамо-НПУ та ІнтерХім-СДЮСШОР напруга не спадала до останніх секунд. Першу чверть господарки виграли доволі переконливо 22:15. У другій десятихвилинці ІнтерХім вирівняв гру, але до кардинальних змін справа на дійшла. Натомість поперерві підопічні Ірини Щипакіної згуртувалися і крок за кроком почали ліквідовувати відставання. Третю чверть вони виграли 28:15. В середині цього ігрового відрізку Зозуля вперше вивела гостей вперед. Динамо пручалося. Моррісет і Волошина контролювали периметр і раз-пораз влучали здалеку, але ІнтерХім спіймав кураж. На заключну чверть одеситки вийшли за п'ятиочкової переваги 60:55 після влучання з-за дуги їхнього лідера Мусієнко.На початку заключного періоду Моррісет і Бабіч скоротили відставання до мінімуму, але розвинути успіх чемпіону не судилося. ІнтерХім контролював ситуацію на паркеті і довів матч до перемоги 79:66.

Інший столичний клуб Київ-Баскет без проблем переміг вдома Рівне-ОШВСМ.

Підопічні Володимира Холопова дуже потужно розпочали першу чверть, вигравши її 21:8. У другій десятихвилинці рівненчанки вирівняли гру, але відпочинок пішов на користь господаркам. Після "чоловічої" розмови у роздягальні киянки знову включили повні оберти і на початку заключної чверті після кидка Юлії Гутевич їхня перевага сягнула 25 очок. Лише тоді Київ-Баскет заспокоївся, довівши матч до логічної перемоги 77:53. Таким чином переможна серія Київ-Баскета сягнула 13-ти матчів. 22-го січня у Палаці спорту відбудеться столичне дербіКиїв-Баскет - Динамо-НПУ.

І нарештіі в Івано-Франківську відбулася ще одна непересічна подія. Франківськ-ПНУ здобув першу перемогу у сезоні. Під гарячу руку підопічних Юрія Процюка потрапила Чайка-ДЮСШ - 82:64 на користь господарок. Зазначимо, що мороячки грали без свого лідера - Олександра Радулович на чолі збірної U-16 бере участь у другому турі EYBL у Мінську.

Жіноча Суперліга

18 січня

м. Київ

Київ-Баскет – Рівне-ОШВСМ 77:53 (21:8, 14:14, 22:12, 20:19)

Динамо-НПУ – ІнтерХім-СДЮСШОР 66:79 (22:15, 18:17, 15:28, 11:19)

м. Івано-Франківськ

Франківськ-ПНУ – Чайка-ДЮСШ-Бердянськ 82:64 (19:16, 23:15, 24:14, 16:19)

Марина Максимчук: Дівчата Рівного заслужили медалі жіночої Суперліги
Головний тренер жіночої команди Рівне підбила підсумки сезону для команди
Анжеліка Ляшко: Рівень жіночої Суперліги в цьому сезоні виріс
Гравчиня Київ-Баскету Анжеліка Ляшко прокоментувала завершення чемпіонату України
Визначено символічну збірну сезону жіночої Суперліги
Яскравим Фіналом чотирьох у Києві завершився сезон жіночої Суперліги 2023/24.
Франківськ–Прикарпаття вдруге став чемпіоном жіночої Суперліги: всі чемпіони та призери в історії
Фінальний матч жіночої Суперліги: підсумкове відео
Відео01.04.2024
Дивіться підсумкове відео фінального матчу жіночої Суперліги:
Оксана Моллова: Нагорода MVP – це нагорода всієї команди
Форвардиня Франківська-Прикарпаття прокоментувала отримавання нагороди MVP сезону.
Юрій Процюк: Враховуючи наш час, війну, я рахую, що всі шість команд Суперліги заслуговують за медалі
Головний тренер Франківська-Прикарпаття Юрій Процюк прокоментував перемогу своєї команди в жіночій Суперлізі.
Франківськ-Прикарпаття чемпіон, Київ-Баскет та Рівне з медалями жіночої Суперліги: фотогалерея нагородження
Дивіться яскраві фото з церемонії нагородження після Фіналу чотирьох жіночої Суперліги
Франківськ-Прикарпаття – переможець жіночої Суперліги сезону 2023/24
Франківська команда зуміла захистити титул чемпіонок
Фінал чотирьох жіночої Суперліги: відеотрансляція 31 березня
Відео31.03.2024
Сьогодні будуть зіграні вирішальні матчі Фіналу чотирьох жіночої Суперліги у Києві
Рівне завоював бронзу Суперліги в матчі проти Інтерхіма: відео коментарів
Учасниці матчу — про гру за третє місце чемпіонату України
БК Рівне переміг Інтерхім та завоював бронзу Суперліги
Команда з Рівного посіла третє місце за підсумком сезону жіночої Суперліги
Франківськ-Прикарпаття обіграв Рівне на шляху до фіналу жіночої Суперліги: коментарі після гри
Тренери та гравці про півфінальний матч Франківськ-Прикарпаття – Рівне-ОШВСМ
Франківськ-Прикарпаття пробився до фіналу жіночої Суперліги
Діючий чемпіон обіграв Рівне і буде захищати титул у фіналі.
Фінал чотирьох жіночої Суперліги: відеотрансляція 30 березня
Відео30.03.2024
Сьогодні будуть зіграні півфінальні матчі Фіналу чотирьох жіночої Суперліги у Києві
Київ-Баскет переміг Інтерхім в першому півфіналі жіночої Суперліги: відео коментарів
Гравчині та тренери команд — про матч, який завершився перемогою столичної команди