Збірна України здобула третю перемогу у відборі на ЧС-2023

Збірна України зіграла 5-й матч першого раунду кваліфікації ЧС-2023, в якому в Скоп’є здобула другу перемогу у відборі над командою Північної Македонії.

Наша збірна відмінно почала матч, продемонструвавши чудовий відсоток реалізації кидків з дальньої дистанції. Команда Айнарса Багатскіса вже за першу чверть реалізувала 7 з 10 триочкових, набравши 35 очок за чверть. Господарі не втримали українців та отримали 14 очок відставання вже після стартового відрізку матчу.

Друга чверть вийшла менш результативною, наша команда схибила 8 триочкових поспіль, але втримала двозначну перевагу, за якої пішла на велику перерву — 47:37. Найрезультативнішим у першій частині гри став Святослав Михайлюк, який, закинувши 3 дальніх, мав в активі 13 очок.

Після великої перерви збірна України не грала на повні оберти, набравши лише 10 очок за чверть. Після 35 очок за першу десятихвилинку, за дві наступних збірна України записала до активу лише 22 бали. Господарі потроху з’їдали відставання, скоротивши його перед четвертою чвертю до 4 очок.

Отримавши перевагу після ривка на старті гри, наша команда зменшила оберти у трьох наступних, але потужного старту виявилось достатньо, щоб довести матч до перемоги. Айнарс Багатскіс рівномірно розподілив хвилини між гравцями, дав пограти дебютанту Артему Ковальову та не перенавантажував лідерів перед відповідальною грою проти Іспанії. Жоден баскетболіст не зіграв більше 23 хвилин. Таким чином, збірна України вдруге у відборі перемогла команду Північної Македонії у грі, яка не мала турнірного значення — 73:68.

Найкращим гравцем матчу став Святослав Михайлюк, який набрав 24 очки (2/6 двоочкових, 6/12 триочкових, 2/2 штрафних), додав 3 підбирання та 1 перехоплення (РЕ 17).

Наступний матч збірна України зіграє проти команди Іспанії в Ризі 7 липня о 19:00.

Чемпіонат світу-2023. Кваліфікація

Скоп’є, Північна Македонія

Північна Македонія — Україна 68:73 (21:35, 16:12, 16:10, 15:16)

Україна: Михайлюк 24, Сидоров 8, Ткаченко 6, Павлов 4 + 5 підбирань, Скапінцев 0 + 5 підбирань — старт, Санон 10 + 4 підбирання + 2 передачі, Бобров 6 + 4 підбирання, Крутоус 6, Ковальов 4 + 6 підбирань, Кравцов 3 + 6 підбирань, Зотов 2, Петров 0

Чоловіча збірна України — на 36 місці в оновленому світовому рейтингу ФІБА
Національна збірна України втратила одну позицію після матчів в лютому
Віталій Степановський: Зробимо все, щоб виграти чотири наступні матчі
Головний тренер збірної України підбив підсумки першого вікна кваліфікації Євробаскету-2025
Олександр Ковляр — другий кращий асистент в першому вікні відбору на Євробаскет-2025
Розігруючий збірної України — в топі за одним з ключових статистичних показників
Віталій Степановський: Нам треба зробити висновки і зіграти краще в наступному вікні
Головний тренер та гравець збірної України — про матч проти Португалії
Україна програла Португалії у відборі на Євробаскет-2025
Перше відбіркове вікно збірна Україна завершила без перемог
В'ячеслав Бобров піднявся на шосте місце в рейтингу скорерів збірної і увійшов до топ-5 за підбираннями
Відбулись зміни в двох історичних рейтингах кращих гравців національної збірної України
Збірна України відвідала в госпіталі воїнів ЗСУ
Національна команда підтримала українських героїв та запросила на гру проти Португалії
Триває продаж квитків на матч Україна — Португалія!
Чоловіча національна команда зіграє у відборі на Євробаскет-2025 в Ризі
Україна програла на старті в Словенії: турнірна таблиця групи відбору на Євробаскет-2025
Чоловіча збірна України знаходиться на останньому місці після стартового туру в своїй групі
Віталій Степановський: Погано почали другу половину, особливо третю чверть
Головний тренер та капітан збірної України — про матч проти Словенії
Збірна України поступилась на виїзді Словенії на старті відбору на Євробаскет-2025
Чоловіча національна збірна з поразки розпочала кваліфікацію на чемпіонат Європи
Словенія — Україна: відеотрансляція матчу кваліфікації Євробаскета-2025