Збірна України в драматичному матчі поступилась Угорщині

Команда Айнарса Багатскіса у важкій грі програла збірній Угорщини під керівництвом Стояна Івковіча. Впродовж усіх сорока хвилин команди демонстрували рівну гру, а на заключних секундах четвертої чверті саме наші гості зуміли здобути та втримати бажану перевагу в рахунку.

Стартове вкидання в матчі збірних виграли наші гості й одразу ж помчали в атаку. Проте, дуже швидко угорці м’яч втратили і вже Лукашов та компанія почали організовували власний напад. Але, відкрили рахунок у грі все ж наші гості – ефектний данк забив Келлер.  Перші бали для нашої збірної здобув центровий Барселони Артем Пустовий, який двічі поспіль вийшов на лінію штрафних і в трьох з чотирьох спроб був точний. З гри наша команда зуміла набрати перші бали лише на третій хвилині матчу – знову відзначився Артем Пустовий. Ще через декілька хвилин Віталій Зотов, який з’явився на паркеті на зміну капітану Лукашову, влучив власний триочковий кидок і зумів віддалити нашу команду в рахунку на 4 бали – 11:7. Але, гості були непоступливими і у відрив підопічних Айнарса Багатскіса не відпускали. 14:10 – саме з таким рахунком завершився стартовий період матчу в Запоріжжі.

В другій чверті команди продовжили грати з максимальним акцентом на  захист, без швидких відривів та переважно атакуючи з-під кошика. І вдавалося обом збірним це майже з однаковим відсотком успішності. Вже звично ефектно продовжив грати бігмен нашої збірної – В’ячеслав Бобров, який ще в першому періоді віддав ефектну передачу під алей-уп на Артема Пустового з практично центру майданчику, а в другій десятихвилинці вже сам виконав дві влучні триочкові атаки а також яскраво заблокував кидок угорця Вараді. Завершилась перша половина матчу за майже рівного рахунку – 30:28 на користь українців.

На старті третьої чверті Бобров та Пустовий помінялись місцями і вже наш центровий віддав хорошу передачу під яскравий данк від Боброва.

Загалом третя десятихвилинка вийшла одночасно найрезультативнішою та найбільш рівною і закінчилася за рахунку 48:47 для нашої команди.

У заключні десять хвилин жодна з команд так і не змогла оформити ривок та втекти у швидкий відрив, тож доля гри вирішувалася на останніх секундах матчу. За 4 секунди до завершення основного часу Володимир Герун двічі влучив зі штрафного, та, здавалося, вже перевів гру в овертайм, але у швидкій атаці гості зуміли набрати ще два бали. В команди Айнарса Багатскіса лишалося дві десяті секунди на порятунок матчу, проте, дива не сталося. 60:62 – перемога збірної Угорщини.

ЧЕМПІОНАТ ЄВРОПИ 2021
Чоловіки. Кваліфікація. Група F. 2 тур

23 лютого
Запоріжжя. 18:00

Україна – Угорщина 60:62 (14:10, 16:18, 18:19, 12:15 )

Україна: Липовий 2 + 6 підбирань, Герун 12, Пустозвонов 2, Близнюк 8 + 6 підбирань, Бобров 12 + 9 підбирань, Пустовий 12, Лукашов 4 + 7 передач, Крутоус , Петров , Зотов 5, Павлов 3.

Чоловіча збірна України — на 36 місці в оновленому світовому рейтингу ФІБА
Національна збірна України втратила одну позицію після матчів в лютому
Віталій Степановський: Зробимо все, щоб виграти чотири наступні матчі
Головний тренер збірної України підбив підсумки першого вікна кваліфікації Євробаскету-2025
Олександр Ковляр — другий кращий асистент в першому вікні відбору на Євробаскет-2025
Розігруючий збірної України — в топі за одним з ключових статистичних показників
Віталій Степановський: Нам треба зробити висновки і зіграти краще в наступному вікні
Головний тренер та гравець збірної України — про матч проти Португалії
Україна програла Португалії у відборі на Євробаскет-2025
Перше відбіркове вікно збірна Україна завершила без перемог
В'ячеслав Бобров піднявся на шосте місце в рейтингу скорерів збірної і увійшов до топ-5 за підбираннями
Відбулись зміни в двох історичних рейтингах кращих гравців національної збірної України
Збірна України відвідала в госпіталі воїнів ЗСУ
Національна команда підтримала українських героїв та запросила на гру проти Португалії
Триває продаж квитків на матч Україна — Португалія!
Чоловіча національна команда зіграє у відборі на Євробаскет-2025 в Ризі
Україна програла на старті в Словенії: турнірна таблиця групи відбору на Євробаскет-2025
Чоловіча збірна України знаходиться на останньому місці після стартового туру в своїй групі
Віталій Степановський: Погано почали другу половину, особливо третю чверть
Головний тренер та капітан збірної України — про матч проти Словенії
Збірна України поступилась на виїзді Словенії на старті відбору на Євробаскет-2025
Чоловіча національна збірна з поразки розпочала кваліфікацію на чемпіонат Європи
Словенія — Україна: відеотрансляція матчу кваліфікації Євробаскета-2025