Збірна України перемогла Нідерланди на чемпіонаті Європи 3х3 та вийшла у плей-оф

Українська зіграла другий матч на чемпіонаті Європи 3х3, що відбувається в Дебрецені, Угорщина.

Наші хлопці зуміли зломити жорсткий захист збірної Нідерландів та перемогли з рахунком 16:11.

Нідерланди розпочали гру активно та перші відкрили рахунок у грі влучним кидком з периметру, проте українська команда зусиллями Ткачука дуже швидко два бали відквитала, а ще за мить той же Ткачук вже вивів збірну вперед.

Надалі, впродовж практично всього матчу на паркеті точилася рівна силова боротьба з великою кількістю фолів, а вже ближче до завершення поєдинку українці все ж змогли організувати ривок, а досвідчений бієць 3х3 Дмитро Липовцев на останній хвилині влучив ефектний дальній кидок та поставив крапку у грі. 11:16 перемога збірної України.

Варто додати, що ця перемога дозволила нашій команді пройти до наступної стадії змагань.

Українці продовжать виступи на турнірі 1 вересня чвертьфінальним матчем проти Сербії.

Чемпіонат Європи 3х3.

Чоловіки. Груповий етап

Україна – Нідерланди – 16:11

Україна: Липовцев (2), Ткачук (6), Носков (4), Давидюк (4).

Українець увійшов до Топ-3 світового рейтингу 3х3
Ілля Заєць на день народження виявився третім у рейтингу гравців 3х3 (U-18)
Олімпіада-2020: як збірним України кваліфікуватися в Токіо
Баскетбол 3х3 вперше в історії буде в змагальній програмі літніх Ігор
Жіноча збірна України 3х3 вийшла у чвертьфінал студентського Кубку світу
Команда Юрія Процюка у китайському Сямені продовжує боротьбу на студентському Кубку Світу
Теми сьогоднішнього Overtime: профспілка баскетболістів, визначення перших учасників Олімпіади і звісно українські клуби у Євро Кубку
У Overtime: В’ячеслав Кравцов, Юрій Щербак , а також на прямому зв’язку Артем Ковальов і команда Університету ім. В.Стефаника, на студентському Чемпіонаті світу
Жіноча збірна України зіграє в олімпійській кваліфікації з баскетболу 3х3
ФІБА назвала перших учасників змагань з баскетболу 3х3 Олімпіади-2020
ФІБА назве перших учасників олімпійського турніру з баскетболу 3х3
Також будуть названі учасники олімпійської кваліфікації з баскетболу 3х3
Українки переможно стартували на студентському Кубку світу 3х3
Від України на змаганнях у Китаї виступає команда Університету імені Василя Стефаника
ФІБА закрила доступ до федераційного рейтингу з баскетболу 3х3
1 листопада буде названо перших учасників олімпійського турніру з баскетболу 3х3
Overtime з Русланом Отверченком та Олександром Опаріним
Цього тижня у гостях в Овертаймі побували гравець збірної України та менеджер збірних з баскетболу 3х3
Овертайм про наших у Досі, тернопільский слід у Китаї і майбутнє Руслана Отверченка
І Всесвітні пляжні ігри, старт Вищої ліги і вихід Дніпра у FIBA Europe Cup головні теми найближчого випуску Overtime
Українські збірні прибули у Доху на Всесвітні пляжні ігри
Цього тижня 2 українські збірні стартують на Всесвітніх пляжних іграх, що організовані Міжнародним олімпійським комітетом