Запоріжжя та Кривбас провели другу контрольну зустріч

Команди Суперліги Favbet БК Запоріжжя та БК Кривбас провели другий контрольний матч між собою в рамках підготовки до нового сезону.

20 вересня команди вже грали у Запоріжжі і тоді місцева команда виграла 82:56. Сьогодні, 24 вересня, команди зіграли ще раз і знову підопічні Валерія Плеханова впевнено виграли – 81:53.

Кривбас оголосив склад на сезон Суперліги 2024/25

Варто відзначити рівну першу чверть, яку запоріжці виграли 26:24, а ось далі місцева команда заволоділа ініціативою, яку реалізувала в рахунку.

Обидві команди розпочнуть сезон 5-6 жовтня у Запоріжжі – 5 жовтня Запоріжжя зіграє з Черкаськими Мавпами, а Кривбас з Дніпром, а на наступний день вони зіграють між собою.

Запоріжжя, ПС "Юність"
БК Запоріжжя - БК Кривбас 81:53 (26:24; 17:10; 18:10; 20:9)

Запоріжжя: Хохоник 3 + 3 передачі, Трейлор 13 + 4 підбирання, Роe 15 + 4 підбирання, Нікітін 4 + 8 підбирань, Скіра 7 + 2 підбирання – старт; Петренко 4 підбирання, Кабанов 14, Буц 2 підбирання, Величко 5 + 4 підбирання + 3 передачі, Дмитренко 12 + 9 підбирання + 2 блок-шота, Ніколайчук 8 + 7 підбирань + 2 блок-шота

Кривбас: Логвінс 1 + 3 передачі, Биков 11, Василенко 12 + 4 підбирання, Водолазький 3, Хант 2 + 6 підбирань + 3 передачі – старт; Бублик 14 + 5 підбирань + 4 перехоплення, Товкач 7 + 4 підбирання, Устименко, Бібіков, Мельнік 3, Рикунов 2 передачі

Валерій Плеханов: Нагальна проблема – втримати легіонерів у Запоріжжі
Наставник розповів про нові виклики, з якими стикається клуб на фоні нестабільної ситуації в місті.
Запрошуємо журналістів на медіазахід з нагоди старту сезону Суперліги Favbet
Подія відбудеться у Києві у вівторок, 1 жовтня. Також цього дня буде представлено офіційній мяч сезону.
Запорізька команда здобула другу поспіль перемогу над Кривбасом
Павло Горобченко: До сезону Старий Луцьк підійде у гарній формі
Захисник розповів про підготовку до старту чемпіонату та адаптацію в новій команді
Боєць Інтернаціонального легіону нагородив учасників благодійного турніру в Івано-Франківську
В Івано-Франківську завершився турнір з баскетболу до Дня захисників та захисниць України.
Суперліга Favbet: розклад та результати передсезонних матчів
Слідкуємо за підготовкою клубів Суперліги до сезону 2024/25
Сергій Назаренко: БІПА зможе повернутися до Суперліги вже наступного року
Керівництво одеського клубу прокоментувало рішення відмовитись від виступів у Суперлізі і заявитись до Вищої ліги.
Битва до останніх секунд: фотогалерея контрольного матчу Прикарпаття-Говерли та Черкаських Мавп
Дивіться фотогалерею матчу підготовчого турніру в Івано-Франківську
У клубі залишилися чотири баскетболісти, які грали минулого сезону
Прикарпаття-Говерла — Черкаські Мавпи: відеотрансляція турніру до Дня захисників та захисниць України
Олександр Ворона: Очікую в новому сезоні Суперліги Favbet побачити багато цікавої боротьби
Головний тренер Кривбасу розповів про формування складу команди та останні новини клубу.
Битва Київ-Баскету та Черкаських Мавп в Івано-Франківську: фотогалерея
Київ-Баскет переміг Черкаські Мавпи і виграв передсезонний турнір в Івано-Франківську
Столична команда здобула другу перемогу на турнірі до Дня захисників та захисниць України
Київ-Баскет — Черкаські Мавпи: відеотрансляція турніру до Дня захисників та захисниць України
Відео21.09.2024
В Івано-Франківську продовжується благодійний турнір до Дня захисників та захисниць України
Київ-Баскет розпочав турнір в Івано-Франківську перемогою над господарями: фотогалерея
Київ-Баскет виграв у Прикарпаття-Говерли в контрольному матчі
Розклад матчів першого ігрового тижня Суперліги Favbet після зняття БІПИ
Старт сезону зміщено на один день, а Черкаські Мавпи замість Києва поїдуть до Запоріжжя
Суперліга Favbet: всі переходи перед сезоном 2024/25