Запоріжжя вибороли вольову перемогу в Харкові

Команда Валерія Плеханова на останніх секундах виборола важку перемогу в виїзному матчі проти Харківських Соколів.

Харківські Соколи зусиллями легіонера Каріма Джамара вже у першій своїй атаці відкрили рахунок у матчі влучним кидком із середньої дистанції, на що запоріжці знайшли відповідь в обличчі Столворта, який чудово виконав прохід під кільце суперників. Після цього Тарасенко та Шевченко обмінялися триочковими кидками, проте Шевченко влучив і другу спробу поспіль і зумів вивести свою команду вперед у рахунку.

Надалі команди грали на рівних і стартові десять хвилин завершились з не великою перевагою гостей – 18:22.

Друга чверть розпочалась з активності від капітана Соколів – Романа Козлова, який спочатку влучив триочковий, а після заробив два з фолом. Запоріжці відповіли черговим дальнім від Мироненка і рахунок знову був майже рівний. Далі данк від Сандула і ще три від Мироненка дещо віддалили гостей в рахунку, але Грем та компанія були проти – 39:40 після першої половини гри.

Третій період розпочався з ефектного ривку від команди Євгена Мурзіна: Грем, Тихонов, Козлов та Джамар забили тринадцять балів поспіль і відірвались на 12 очок. Запоріжці перші бали в чверті зуміли набрати лише на п’ятій хвилині. Надалі максимальна різниця в грі становила 13 балів, але ще до кінця періоду гості скоротили відставання більше ніж вдвічі – до п’яти очок.

Ще 2 хвилини команді Плєханова знадобилося у четвертій десятихвилинці аби зрівняти рахунок в матчі. За три хвилини до його завершення вже саме запоріжці були попереду на 10 балів, але на останніх секундах Соколи зуміли зібратися та майже дістали суперника, проте рятівний кидок Роман Козлов не влучив – 83:85.

Суперліга Парі-Матч. Регулярний чемпіонат
Харків. ФСК Локомотив
Харківські Соколи – Запоріжжя 83:85 (18:22, 21:18, 23:17, 21:28 )

Харківські Соколи: Бояркін 0, Джамар 22 + 6 підбирань +5 передач, Мусієнко 3, Тарасенко 7, Тихонов 5, Тіщенко 7, Козлов 14, Бернетт 3, Шаповалов, Грем 22 + 9 підбирань + 5 передач.

Запоріжжя: Столлворт 14, Рендольф 19 + 5 підбирань, Мироненко 6, Шевченко 18 + 8 підбирань, Липовцев 10, Кожем'якін 6, Титов 3, Міхєєв, Сандул 4.

Будівельник здобув другу перемогу в сезоні, здолавши Черкаські Мавпи: відео коментарів після гри
Відео31.10.2020
Гравці та тренери команд — про матч, який завершився героїчною перемогою господарів
Прометей у важкій грі вдома здолав Тернопіль: відео коментарів після гри