Запоріжжя у валідольному матчі обіграло Мавпи

Команда Валерія Плеханова у надзвичайно важкій та нервовій кінцівці обіграла чинних чемпіонів країни.

Хід гри:

Черкаські Мавпи вибухово розпочали гру: молодий бігмен Дмимтро Скапінцев відкрив лік очкам власної команди вже на восьмій секунді гри, а ще через дві хвилини черкасці оформили ривок 10:2. Після цього в гру ввімкнулися й господарі паркету, які почали влучати свої кидки та краще працювати в захисті. Нестримним був Майкл Холтон, який повів команду за собою. В кінцівці результативної чверті запоріжці зуміли навіть вийти вперед – 30:23.

В другій чверті роль лідера у господарів взяв на себе Андрій Мироненко, який спочатку реалізував два влучних дальніх, а потім додав ще й з середньої дистанції. В свою чергу у Мавп не на жарт розійшовся Янг, який і тримав свою команду в грі. Завершилась першла половина за переваги Запоріжжя – 55:46.

Третій період розпочався з вбивчого постер-данку від Крістофера Коуклі, який в силовій манері вколотив згори через суперника. Проте, на цьому запал Мавп у третій десятихвилинці скінчився – запоріжці зуміли ще більше розвинути власну перевагу та віддалитися від гостей на безпечну відстань – 81:65.

Остання десятихвилинка починалася також за сценарієм команди Плеханова: новачок Шевченко забив ефектний данк та збільшив різницю в рахунку до 18 балів, на що Бояркін відповів своїм триочковим. Після цього 8 хвилин на паркеті точилася рівна боротьба. За 2 хвилини до завершення гри команда Максима Міхельсона все ж зуміла ввімкнути “чемпіонський” режим та планомірно почала діставати суперника в рахунку: за 30 секунд до завершення гри з максимальних 18 балів різниці залишилося лише 4.
Проте, в перестрілці штрафними Янг та компанія все ж програли.

96:91 – нервова та дуже важка перемога господарів майданчику.

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ
Суперліга Парі-Матч

1 березня

Запоріжжя, ПС “Юність”
БК “Запоріжжя” – БК “Черкаські Мавпи” – 96:91 (30:23, 25:23, 26:19, 15:26 )

ЗП: Холтон - 23оч, 5пб; Трент - 21оч, 7пб, 9рп; Мироненко - 15оч.
ЧМ: Янг - 27оч, 5рп; Коьченко - 14оч; Чумаков - 11оч, 6пб.

Олександр Тищенко: Зараз є відчуття свята, але матч – вже історія
Центровий Черкаських Мавп Олександр Тищенко прокоментував вихід команди до півфіналу Суперліги Favbet.
Володимир Коваль: Нам дійсно було важко, грали ротацією, в котрій ми не звикли грати
Наставник Дніпра розповів про проблеми, з якими зіткнулась команда перед матчами плей-оф з Політехнікою-Галичиною.
Михайло Переверзій: Дякую вболівальникам, давно такої атмосфери не бачили
Головний тренер Рівного прокоментував перемогу команди в першому матчі плей-оф проти Старого Луцька.