Всі категорії новин
ВЮБЛ серед юнаків: розклад матчів 22-25 лютого

ВЮБЛ серед юнаків: розклад матчів 22-25 лютого

Другий етап чемпіонату України ВЮБЛ серед юнаків продовжиться матчами в Тернополі, Броварах, Львові, Черкасах, Ужгороді, Дніпрі, Луцьку та Чернівцях. Змагання цього тижня з 22 по 25 лютого пройдуть в трьох вікових групах.

У Львові завершиться перший тур другого етапу чемпіонату України ВЮБЛ серед хлопців 2008 року народження.

В цій віковій категорії до другого туру виходять по три кращі команди з кожної з п’яти груп, а також ще одна краща команда за рейтингом. Наразі кращою по рейтингу серед команд, які стали четвертими в своїх групах, є КДЮСШ-БК Тернопіль, яка має різницю -67.

У Львові зіграють місцеві ОДЮСШ ВІТА АГРО і КІВС СБК Львів, а також СДЮШОР з баскетболу Київ та ОКДЮСШ Чернігів.

Четвер, 22 лютого
14:30 ОКДЮСШ Чернігів – ОДЮСШ ВІТА АГРО Львів
16:30 СДЮШОР з баскетболу Київ – КІВС СБК Львів

П'ятниця, 23 лютого
10:30 КІВС СБК Львів – ОКДЮСШ Чернігів
12:30 ОДЮСШ ВІТА АГРО Львів – СДЮШОР з баскетболу Київ

Субота, 24 лютого
11:30 СДЮШОР з баскетболу Київ – ОКДЮСШ Чернігів
13:30 ОДЮСШ ВІТА АГРО Львів – КІВС СБК Львів

В чемпіонаті України ВЮБЛ серед хлопців 2011 року народження перший тур другого етапу буде дограно у Тернополі та Броварах.

В цій віковій категорії 28 команд розбиті на 7 груп - до другого туру вийдуть дві кращі команди з кожної групи, а також ще дві кращі команди за рейтингом.

Наразі двома найкращими командами, як зайняли третє місце, без врахування матчів з четвертим місцем (оскільки в групі 4 було лише 3 команди) є Академія Говерла-2 КДЮСШ (Івано-Франківськ) та Схід (Лозова).

П'ятниця, 23 лютого
Тернопіль, ФОК
КДЮСШ-БК Тернопіль – КЗ ФМР ДЮСШ Фастів
СКЦ Плоскирів (Хмельницький) – КДЮСШ-1 (Суми)

Бровари, Моnоmах Arena
18:30 Харків Тім СДЮСШОР – Черкаські Мавпи
20:00 МОБІ ДЮСШ (Бровари) – СДЮШОР-4 (Миколаїв)

Субота, 24 лютого
Тернопіль, ФОК
КДЮСШ-1 (Суми) – КДЮСШ-БК Тернопіль
КЗ ФМР ДЮСШ Фастів – СКЦ Плоскирів (Хмельницький)

Бровари, Моnоmах Arena
11:00 МОБІ ДЮСШ (Бровари) – Харків Тім СДЮСШОР
13:00 Черкаські Мавпи – СДЮШОР-4 (Миколаїв)

Неділя, 25 лютого
Тернопіль, ФОК
КДЮСШ-1 (Суми) – КЗ ФМР ДЮСШ Фастів
КДЮСШ-БК Тернопіль – СКЦ Плоскирів (Хмельницький)

Бровари, Моnоmах Arena
11:00 Харків Тім СДЮСШОР – СДЮШОР-4 (Миколаїв)
13:00 МОБІ ДЮСШ (Бровари) – Черкаські Мавпи

Пройдуть також матчі одразу в п’яти групах першого туру другого етапу чемпіонату України ВЮБЛ серед юнаків 2010 року народження.

В цій віковій категорії 23 заявленні команди розділені на 6 груп і грають в одне коло за коловою системою. Кращі дві команди з кожної групи, а також чотири кращі за рейтингом команди, які займуть в групах третє місце, вийдуть до наступного етапу.

Першими учасниками третього етапу стали команди КДЮСШ БК Тернопіль та хмельницький СКЦ-Проскирів, а решта команд визначаться на цьому тижні.

Четвер, 22 лютого
Черкаси, ПС Будівельник
15:00 СДЮШОР м. Києва з баскетболу (Київ) – КДЮСШ-1 (Черкаси)

П'ятниця, 23 лютого

Ужгород, СК Юність
ЗОДЮСШ (Ужгород) – СДЮСШОР Харків
СДЮСШОР ім. Літвака Б.Д. (Одеса) – КСЛ (Київ)

Дніпро, СДЮСШОР-5
12:00 ДЮСШ-5 (Кривий Ріг) – СДЮСШОР-5-ДФКС (Дніпро)
13:45 КДЮСШ-2-Junior-МК ДЮСШ-7 (Харків) – ДЮСШ-5 (Кривий Ріг)
15:30 СДЮСШОР-5-ДФКС (Дніпро) – СДЮСШОР-5-2 (Дніпро)

Черкаси, ПС Будівельник
12:00 ОКДЮСШ (Чернігів) – СДЮШОР м. Києва з баскетболу (Київ)

Луцьк, ВНУ ім. Л. Українки
15:45 КДЮСШ-1 (Луцьк) – ДЮСШ-12 (Запоріжжя)
18:00 Прометей (Слобожанське) – ОСДЮСШОР Рівненщина (Рівне)

Чернівці, ЧОДЮСШ
16:00 ЧОДЮСШ-Академія Че-Баскет (Чернівці) – ДЮСШ-1 (Чернівці)
18:00 Юг Баскет (Одеса) – ДЮСШ-16-Юніс (Київ)

Субота, 24 лютого

Ужгород, СК Юність
КСЛ (Київ) – ЗОДЮСШ (Ужгород)
СДЮСШОР Харків – СДЮСШОР ім. Літвака Б.Д. (Одеса)

Дніпро, СДЮСШОР-5
10:30 СДЮСШОР-5-ДФКС (Дніпро) – КДЮСШ-2-Junior-МК ДЮСШ-7 (Харків)
12:15 ДЮСШ-5 (Кривий Ріг) – СДЮСШОР-5-2 (Дніпро)

Черкаси, ПС Будівельник
10:00 КДЮСШ-1 (Черкаси) – ОКДЮСШ (Чернігів)

Луцьк, ВНУ ім. Л. Українки
15:45 Прометей (Слобожанське) – КДЮСШ-1 (Луцьк)
18:00 ОСДЮСШОР Рівненщина (Рівне) – ДЮСШ-12 (Запоріжжя)

Чернівці, ЧОДЮСШ
10:00 ДЮСШ-1 (Чернівці) – Юг Баскет (Одеса)
12:00 ДЮСШ-16-Юніс (Київ) – ЧОДЮСШ-Академія Че-Баскет (Чернівці)

Неділя, 25 лютого

Ужгород, СК Юність
СДЮСШОР Харків – КСЛ (Київ)
ЗОДЮСШ (Ужгород) – СДЮСШОР ім. Літвака Б.Д. (Одеса)

Дніпро, СДЮСШОР-5
09:00 СДЮСШОР-5-2 (Дніпро) – КДЮСШ-2-Junior-МК ДЮСШ-7 (Харків)

Луцьк, ВНУ ім. Л. Українки
10:00 ДЮСШ-12 (Запоріжжя) – Прометей (Слобожанське)
12:00 КДЮСШ-1 (Луцьк) – ОСДЮСШОР Рівненщина (Рівне)

Чернівці, ЧОДЮСШ
10:00 Юг Баскет (Одеса) – ЧОДЮСШ-Академія Че-Баскет (Чернівці)
12:00 ДЮСШ-1 (Чернівці) – ДЮСШ-16-Юніс (Київ)

Новини по темі
14-річний Артем Дьордяй набрав 62 очка в матчі чемпіонату ВЮБЛ
14-річний Артем Дьордяй набрав 62 очка в матчі чемпіонату ВЮБЛ
Від захисника збірної України U-15 постраждала столична ДЮСШ-16-ЮНІС
ВЮБЛ серед юнаків 2010 року: ЗОДЮСШ та Прометей вийшли до Фіналу чотирьох
ВЮБЛ серед юнаків 2010 року: ЗОДЮСШ та Прометей вийшли до Фіналу чотирьох
В Ужгороді відбулись матчі за 1-8 місця чемпіонату України ВЮБЛ серед юнаків 2010 року народження
ВЮБЛ серед юнаків: анонс матчів 18-23 квітня
ВЮБЛ серед юнаків: анонс матчів 18-23 квітня
На цьому тижні в чемпіонаті України ВЮБЛ серед юнаків відбудуться чергові матчі у всіх шести вікових категоріях.
ВЮБЛ серед юнаків 2007 року: одеська СДЮСШОР ім. Літвака виграли третій тур
ВЮБЛ серед юнаків 2007 року: одеська СДЮСШОР ім. Літвака виграли третій тур
Четвірка команд визначила посів перед Фіналом чотирьох
ВЮБЛ серед юнаків 2010 року: визначились перші участники Фіналу чотирьох
ВЮБЛ серед юнаків 2010 року: визначились перші участники Фіналу чотирьох
У Києві відбулись перші матчі третього туру чемпіонату України ВЮБЛ серед юнаків 2010 року народження
ВЮБЛ серед юнаків: анонс матчів 12-14 квітня
ВЮБЛ серед юнаків: анонс матчів 12-14 квітня
В чемпіонаті України ВЮБЛ серед юнаків відбудуться чергові матчі в трьох вікових категоріях.
ВЮБЛ серед юнаків 2009 року: Академія Говерла та ЗОДЮСШ – останні учасники третього туру
ВЮБЛ серед юнаків 2009 року: Академія Говерла та ЗОДЮСШ – останні учасники третього туру
Після проведеного туру в Івано-Франківську стали відомі всі команди топ-8
ВЮБЛ серед юнаків 2012 років: матчами в Ужгороді стартував третій тур
ВЮБЛ серед юнаків 2012 років: матчами в Ужгороді стартував третій тур
Дніпровська СДЮСШОР-5 та Ужгород-ЗОДЮСШ пробились до топ-4 вікової категорії
ВЮБЛ серед юнаків: анонс матчів 4-11 квітня
ВЮБЛ серед юнаків: анонс матчів 4-11 квітня
В чемпіонаті України ВЮБЛ серед юнаків відбудуться чергові матчі в трьох вікових категоріях.
ВЮБЛ серед юнаків 2011 року: в Полтаві та Івано-Франківську пройшли матчі другого туру
ВЮБЛ серед юнаків 2011 року: в Полтаві та Івано-Франківську пройшли матчі другого туру
В цій віковій категорії визначились останні учасники третього туру топ-8
ВЮБЛ серед юнаків 2010 року: визначились останні учасники третього туру
ВЮБЛ серед юнаків 2010 року: визначились останні учасники третього туру
КДЮСШ БК Тернопіль та дніпровська СДЮСШОР-5-ДФКС стали кращими в Тернополі.
ВЮБЛ серед юнаків та дівчат: анонс матчів 28-31 березня
ВЮБЛ серед юнаків та дівчат: анонс матчів 28-31 березня
На цьому тижні відбудуться матчі в трьох вікових категоріях.
ВЮБЛ серед юнаків 2010 року народження: матчі другого туру пройшли в Одесі, Рівному та Києві
ВЮБЛ серед юнаків 2010 року народження: матчі другого туру пройшли в Одесі, Рівному та Києві
Визначились 6 з 8 учасників третього туру в цій віковій категорії
ВЮБЛ серед юнаків: анонс матчів 20-25 березня
ВЮБЛ серед юнаків: анонс матчів 20-25 березня
На цьому тижні відбудуться матчі в двох вікових категоріях.
ВЮБЛ серед юнаків 2011 року: ДЮСШ-1 Чернівці та СДЮСШОР-5 Дніпро виграли всі матчі другого туру
ВЮБЛ серед юнаків 2011 року: ДЮСШ-1 Чернівці та СДЮСШОР-5 Дніпро виграли всі матчі другого туру
Визначились перші чотири команди третього туру в цій віковій категорії
ВЮБЛ серед юнаків 2009 року: матчами в Полтаві стартував другий тур
ВЮБЛ серед юнаків 2009 року: матчами в Полтаві стартував другий тур
Визначились два перших учасника топ-8 чемпіонату України.
ВЮБЛ серед юнаків 2008 року: визначились команди третього туру
ВЮБЛ серед юнаків 2008 року: визначились команди третього туру
Вісімка команд вікокової категорії продовжить боротьбу за медалі.-
ВЮБЛ серед юнаків: анонс матчів 14-18 березня
ВЮБЛ серед юнаків: анонс матчів 14-18 березня
На цьому тижні в чемпіонаті України ВЮБЛ серед юнаків відбудуться чергові матчі в чотирьох вікових категоріях.
Favbet