Всі категорії новин
ВЮБЛ серед юнаків: розклад матчів 15-19 лютого

ВЮБЛ серед юнаків: розклад матчів 15-19 лютого

Другий етап чемпіонату України ВЮБЛ серед юнаків продовжиться матчами в Полтаві, Кропивницькому, Івано-Франківську, Києві, Боярці, Рівному, Ужгороді та Чернівцях. Змагання цього тижня з 16 по 18 лютого пройдуть в трьох вікових групах.

Юнаки 2012 року народження в групах 2 і 6 зіграють в Полтаві та Кропивницькому.

В цій віковій категорії на другий етап заявилось 26 команд, які поділені на 6 груп. Вони грають в одне коло за туровою системою календаря. Кращі дві команди з кожної групи, а також чотири кращі за рейтингом команди, які зайняли в групах третє місце, виходять до наступного етапу.

П'ятниця, 16 лютого

Кропивницький, ФФВ
14:30 PUSH TEAM Кропивницький – СДЮСШОР з баскетболу Харків
16:30 СДЮСШОР ім. Літвака Б.Д. – СДЮСШОР-5 Дніпро

Полтава, ЗОШ №37
15:00 КЗ ДЮСШ "Олімпійські надії" (Полтава) – КДЮСШ-1 Суми
17:00 КДЮСШ-2 Харків – ДЮСШ-12 Запоріжжя

Субота, 17 лютого

Кропивницький, ФФВ
14:30 PUSH TEAM Кропивницький – СДЮСШОР-5 Дніпро
16:30 СДЮСШОР з баскетболу Харків – СДЮСШОР ім. Літвака Б.Д.

Полтава, ЗОШ №37
10:00 КЗ ДЮСШ "Олімпійські надії" (Полтава) – ДЮСШ-12 Запоріжжя
12:00 КДЮСШ-1 Суми  – КДЮСШ-2 Харків

Неділя, 18 лютого

Кропивницький, ФФВ
10:00 СДЮСШОР-5 Дніпро – СДЮСШОР з баскетболу Харків
12:00СДЮСШОР ім. Літвака Б.Д. – PUSH TEAM Кропивницький

Полтава, ЗОШ №37
10:00 ДЮСШ-12 Запоріжжя – КДЮСШ-1 Суми 
12:00 КДЮСШ-2 Харків – КЗ ДЮСШ "Олімпійські надії" (Полтава)

Чемпіонат України ВЮБЛ серед хлопців 2011 року народження продовжився матчами в Групах 3, 4 і 6 в Чернівцях, Боярці та Рівному.

В цій віковій категорії 28 команд розбиті на 7 груп - до другого туру вийдуть дві кращі команди з кожної групи, а також ще дві кращі команди за рейтингом.

П'ятниця, 16 лютого

Боярка, Боярський НВК
14:00 БАЛ-Гармонія-Тейваз – ДЮСШ-1 Київ
18:00 КДЮСШ-1 Черкаси – Схід Лозова

Чернівці, ЧОДЮСШ
17:00 ЧОДЮСШ-Академія ЧЕ Баскет – СДЮСШОР ім. Літвака Б.Д.
19:00 ДЮСШ-1 Чернівці – СДЮШОР-Адміралс Київ

Рівне, ЗОШ №28
17:00 Прометей – Рівненщина-ОСДЮСШОР (2)

Субота, 17 лютого

Боярка, Боярський НВК
18:00 БАЛ-Гармонія-Тейваз – КДЮСШ-1 Черкаси
20:00 Схід Лозова – ДЮСШ-1 Київ

Чернівці, ЧОДЮСШ
09:30 ДЮСШ-1 Чернівці – ЧОДЮСШ-Академія ЧЕ Баскет
11:30 СДЮСШОР ім. Літвака Б.Д. – СДЮШОР-Адміралс Київ
13:30 СДЮШОР-Адміралс Київ – ЧОДЮСШ-Академія ЧЕ Баскет

Рівне, ЗОШ №28
11:00 ОСДЮСШОР – Прометей

Неділя, 18 лютого

Боярка, Боярський НВК
14:00 БАЛ-Гармонія-Тейваз – Схід Лозова
16:00 КДЮСШ-1 Черкаси – ДЮСШ-1 Київ

Чернівці, ЧОДЮСШ
10:00 СДЮСШОР ім. Літвака Б.Д. – ДЮСШ-1 Чернівці

Рівне, ЗОШ №28
10:00 ОСДЮСШОР – Рівненщина-ОСДЮСШОР (2)

Насищеним буде завершення в чемпіонаті України ВЮБЛ серед юнаків 2009 року народження – тут пройдуть матчі одразу в п’яти групах в Івано-Франківську, Ужгороді, Києві, Боярці та Рівному. Таким чином буде дограно перший тур другого етапу в цій віковій категорії.

В цій віковій категорії на другий етап ВЮБЛ заявилось 28 команд, які розбиті на сім групп за територіальним розташуванням та спортивним принципом. Вони грають в одне коло за туровою системою календаря. До наступного туру проходять перші дві команди семи груп та 2 кращі команди серед тих, які займуть третє місце.

Четвер, 15 лютого

Рівне, РЛ №27
17:00 СДЮШОР з баскетболу-Kharkiv Team – ДЮСШ-12 Запоріжжя

Івано-Франківськ, Манеж КФВ
17:00 Академія Говерла – Академія Говерла-2

П'ятниця, 16 лютого

Івано-Франківськ, Манеж КФВ
14:00 Академія Говерла-2 – СДЮСШОР-5-ДФКС Дніпро
16:00 Академія Говерла – ЮДЮСШ Южне

Рівне, РЛ №27
15:00 СДЮСШОР ім. Літвака Б.Д. – СДЮШОР з баскетболу-Kharkiv Team
17:30 ОСДЮСШОР Рівненщина – ДЮСШ-12 Запоріжжя

Боярка, Боярський НВК
16:00 КДЮСШ-1 Черкаси – Схід Лозова
20:00 Тейваз-ДЮСШ-12 Київ – КДЮСШ Маяк Оболоні Київ

Ужгород, СК Юність
16:00 ЗОДЮСШ Ужгород – ОДЮСШ-Віта-Агро Львів
18:00 КСЛ Київ – Сумські Бики Суми

Субота, 17 лютого

Івано-Франківськ, Манеж КФВ
15:30 СДЮСШОР-5-ДФКС Дніпро – ЮДЮСШ Южне

Рівне, РЛ №27
09:30 СДЮСШОР ім. Літвака Б.Д. – ДЮСШ-12 Запоріжжя
11:30 ОСДЮСШОР Рівненщина – СДЮШОР з баскетболу-Kharkiv Team

Боярка, Боярський НВК
14:00 Тейваз-ДЮСШ-12 Київ – КДЮСШ-1 Черкаси
16:00 Схід Лозова – КДЮСШ Маяк Оболоні Київ

Ужгород, СК Юність
10:00 ОДЮСШ-Віта-Агро Львів– КСЛ Київ
12:00 Сумські Бики Суми – ЗОДЮСШ Ужгород

Київ, СК Авангард
14:30 СДЮСШОР-4 Миколаїв – Стугна Баскет Українка
16:15 СДЮШОР з баскетболу м. Києва – КЗ ОСДЮСШОР ЧОР - Черкаські Мавпи

Неділя, 18 лютого

Івано-Франківськ, Манеж КФВ
09:00 Академія Говерла-2 – ЮДЮСШ Южне
11:00 Академія Говерла – СДЮСШОР-5-ДФКС Дніпро

Рівне, РЛ №27
10:00 ОСДЮСШОР Рівненщина – СДЮСШОР ім. Літвака Б.Д.

Боярка, Боярський НВК
10:00 КДЮСШ-1 Черкаси – КДЮСШ Маяк Оболоні Київ
12:00 Тейваз-ДЮСШ-12 Київ – Схід Лозова

Ужгород, СК Юність
10:00 ОДЮСШ-Віта-Агро Львів – Сумські Бики Суми
12:00ЗОДЮСШ Ужгород – КСЛ Київ

Київ, СК Авангард
10:30 Стугна Баскет Українка – КЗ ОСДЮСШОР ЧОР - Черкаські Мавпи
12:15 СДЮШОР з баскетболу м. Києва  – СДЮСШОР-4 Миколаїв

Понеділок, 19 лютого

Київ, СК Авангард
10:30 Стугна Баскет Українка – СДЮШОР з баскетболу м. Києва  
12:15 КЗ ОСДЮСШОР ЧОР - Черкаські Мавпи – СДЮСШОР-4 Миколаїв

Новини по темі
14-річний Артем Дьордяй набрав 62 очка в матчі чемпіонату ВЮБЛ
14-річний Артем Дьордяй набрав 62 очка в матчі чемпіонату ВЮБЛ
Від захисника збірної України U-15 постраждала столична ДЮСШ-16-ЮНІС
ВЮБЛ серед юнаків 2010 року: ЗОДЮСШ та Прометей вийшли до Фіналу чотирьох
ВЮБЛ серед юнаків 2010 року: ЗОДЮСШ та Прометей вийшли до Фіналу чотирьох
В Ужгороді відбулись матчі за 1-8 місця чемпіонату України ВЮБЛ серед юнаків 2010 року народження
ВЮБЛ серед юнаків: анонс матчів 18-23 квітня
ВЮБЛ серед юнаків: анонс матчів 18-23 квітня
На цьому тижні в чемпіонаті України ВЮБЛ серед юнаків відбудуться чергові матчі у всіх шести вікових категоріях.
ВЮБЛ серед юнаків 2007 року: одеська СДЮСШОР ім. Літвака виграли третій тур
ВЮБЛ серед юнаків 2007 року: одеська СДЮСШОР ім. Літвака виграли третій тур
Четвірка команд визначила посів перед Фіналом чотирьох
ВЮБЛ серед юнаків 2010 року: визначились перші участники Фіналу чотирьох
ВЮБЛ серед юнаків 2010 року: визначились перші участники Фіналу чотирьох
У Києві відбулись перші матчі третього туру чемпіонату України ВЮБЛ серед юнаків 2010 року народження
ВЮБЛ серед юнаків: анонс матчів 12-14 квітня
ВЮБЛ серед юнаків: анонс матчів 12-14 квітня
В чемпіонаті України ВЮБЛ серед юнаків відбудуться чергові матчі в трьох вікових категоріях.
ВЮБЛ серед юнаків 2009 року: Академія Говерла та ЗОДЮСШ – останні учасники третього туру
ВЮБЛ серед юнаків 2009 року: Академія Говерла та ЗОДЮСШ – останні учасники третього туру
Після проведеного туру в Івано-Франківську стали відомі всі команди топ-8
ВЮБЛ серед юнаків 2012 років: матчами в Ужгороді стартував третій тур
ВЮБЛ серед юнаків 2012 років: матчами в Ужгороді стартував третій тур
Дніпровська СДЮСШОР-5 та Ужгород-ЗОДЮСШ пробились до топ-4 вікової категорії
ВЮБЛ серед юнаків: анонс матчів 4-11 квітня
ВЮБЛ серед юнаків: анонс матчів 4-11 квітня
В чемпіонаті України ВЮБЛ серед юнаків відбудуться чергові матчі в трьох вікових категоріях.
ВЮБЛ серед юнаків 2011 року: в Полтаві та Івано-Франківську пройшли матчі другого туру
ВЮБЛ серед юнаків 2011 року: в Полтаві та Івано-Франківську пройшли матчі другого туру
В цій віковій категорії визначились останні учасники третього туру топ-8
ВЮБЛ серед юнаків 2010 року: визначились останні учасники третього туру
ВЮБЛ серед юнаків 2010 року: визначились останні учасники третього туру
КДЮСШ БК Тернопіль та дніпровська СДЮСШОР-5-ДФКС стали кращими в Тернополі.
ВЮБЛ серед юнаків та дівчат: анонс матчів 28-31 березня
ВЮБЛ серед юнаків та дівчат: анонс матчів 28-31 березня
На цьому тижні відбудуться матчі в трьох вікових категоріях.
ВЮБЛ серед юнаків 2010 року народження: матчі другого туру пройшли в Одесі, Рівному та Києві
ВЮБЛ серед юнаків 2010 року народження: матчі другого туру пройшли в Одесі, Рівному та Києві
Визначились 6 з 8 учасників третього туру в цій віковій категорії
ВЮБЛ серед юнаків: анонс матчів 20-25 березня
ВЮБЛ серед юнаків: анонс матчів 20-25 березня
На цьому тижні відбудуться матчі в двох вікових категоріях.
ВЮБЛ серед юнаків 2011 року: ДЮСШ-1 Чернівці та СДЮСШОР-5 Дніпро виграли всі матчі другого туру
ВЮБЛ серед юнаків 2011 року: ДЮСШ-1 Чернівці та СДЮСШОР-5 Дніпро виграли всі матчі другого туру
Визначились перші чотири команди третього туру в цій віковій категорії
ВЮБЛ серед юнаків 2009 року: матчами в Полтаві стартував другий тур
ВЮБЛ серед юнаків 2009 року: матчами в Полтаві стартував другий тур
Визначились два перших учасника топ-8 чемпіонату України.
ВЮБЛ серед юнаків 2008 року: визначились команди третього туру
ВЮБЛ серед юнаків 2008 року: визначились команди третього туру
Вісімка команд вікокової категорії продовжить боротьбу за медалі.-
ВЮБЛ серед юнаків: анонс матчів 14-18 березня
ВЮБЛ серед юнаків: анонс матчів 14-18 березня
На цьому тижні в чемпіонаті України ВЮБЛ серед юнаків відбудуться чергові матчі в чотирьох вікових категоріях.
Favbet