Володимир Холопов: ми витратили багато сил на груповому етапі, у чвертьфіналі нам не вистачило емоційної енергії

Національна жіноча збірна України завершила свій виступ на чемпіонаті Європи 3х3. В ¼ фіналу, наші дівчата поступилися команді Іспанії – 22:10.

Читайте: Жіноча збірна України 3х3 поступилася в чвертьфіналі чемпіонату Європи

Таким чином, на континентальній першості у Парижі, жіноча збірна України посіла 7 місце, серед 12 команд-учасниць фінальної частини. Слід зазначити, що це кращий результат, аніж на минулому головному форумі континенту у 2019 році, де українки стали восьмими.

Підсумки виступу нашої жіночої команди на чемпіонаті Європи, для пресслужби ФБУ, підбив головний тренер збірної – Володимир Холопов.

Володимире Михайловичу, наскільки ви задоволені виступом нашої збірної на чемпіонаті Європи 3х3 у Парижі?

За підсумками чемпіонату Європи, ми посіли 7 місце. Результат міг бути й кращим, але вчора ми витратили дуже багато сил, щоб пробитися у плей-оф, причому, як фізичних, так і психологічних. Сьогодні на майданчику було помітно, що нам не вистачає саме емоційної енергії, щоб перемогти Іспанію. Тобто, у них в матчі вдавалося все, у нас – практично нічого. Ми не реалізували жодного двоочкового кидка, не встигали у захисті. Це був не наш день.

Однак, загальне 7 місце – це кращий результат, аніж на попередньому чемпіонаті Європи, де ми були восьмими. Ми працюємо, нам треба більше грати. Потрібно частіше виступати на турнірах.

У першому матчі чемпіонату Європи, наші дівчата поступилися срібним призеркам Олімпіади-2020 – росіянками, показавши дуже гідну та близьку гру. Чи можна зробити висновок, що українки особливо не поступаються у класі грандам 3х3?

3х3 – це такий вид спорту, де будь-яка команда може обіграти будь-яку іншу. Зрозуміло, що Росія дуже сильна збірна, яка стала срібною призеркою Олімпіади у Токіо. Однак, не правильно було б думати, що якби ми виступали на Іграх, то завоювали б золоті нагороди.

Вчора ми віддали дуже багато емоцій. На жаль, на два дні їх просто не вистачило. Хоча, фізично ми були добре готові.

Після матчу проти Росії, до гри із Великою Британією наша збірна підходила із хвилюванням, чи навпаки із впевненістю?

Спокійно у цьому виді спорту себе ніхто не може почувати. Звичайно, перед грою проти Великої Британії дівчата хвилювалися, але зуміли здобути позитивний результат. А про спокій у 3х3 говорити не доводиться, цьому підтвердженням є і сьогоднішні чвертьфінали, де збірна Росії ледь виграла у Литви, хоча здавалося, що команда має перевагу у класі і в награності.

Наскільки ви задоволені тим складом, який виступив на чемпіонаті Європи? Кого, на вашу думку, не вистачило у Парижі?

Звичайно, великою втратою для нас стали Віта Горобець, Кристина Філевич – капітан команди 3х3, Віка Кондусь. Ці три гравчині випали через травми, але вони 100% нашу збірну підсилили б. Тобто, до чемпіонату Європи ми підходили із реальними кадровими проблемами.

Цей склад, який виступав на чемпіонаті Європи, абсолютно оптимальний на сьогоднішній день, серед тих гравчинь, яких ми могли залучити.

Молодіжна збірна України 3х3 здобула перемогу на турнірі в Болгарії
Підопічні Тимура Арабаджи не програли жодного матчу
Молодіжна збірна України 3х3 виграла турнір в Угорщині
Команда U-23 не поступилась в жодному поєдинку в Будапешті
Жодного турніру без медалей: як збірні України U-23 виступали на чемпіонатах світу 3х3
Згадуємо попередні виступи збірних України на чемпіонатах світу 3х3 U-23
Ми зібрали необхідну суму на авто для ЗСУ!
БК Тернопіль викупив майку Каріма Абдул Джаббара за 100 000 гривень
Продовжується збір коштів на автомобіль для ЗСУ
Ми зібрали 200 тис, грн. Шляхом аукціона майка Каріма Абдул Джаббара моємо ще разом зібрати 100
Команда Boris
Команда Boris "Magic"Johnson - переможець Кубку України 3х3
У Києві відбувся фінальний етап літнього Кубку України "Вперед до перемоги"
Чоловіча збірна України U-17 в 1/4 фіналу чемпіонату Європи 3х3: відеотрансляція
Відео04.09.2022
Команда Володимира Журжія спробує пробитись до півфіналу
Фінал літнього Кубку України 3х3
Фінал літнього Кубку України 3х3 "Вперед до перемоги": результати та відео матчів