Вікторія Балабан набрала 31 очко в матчі Балтійської ліги

Захисниця збірної України Вікторія Балабан провела результативний матч в Балтійській лізі за Нептунас Клайпеду.

Команда здобула важливу виїзну перемогу над конкурентом в турнірі Каібіркштісом 79:70, обійшовши суперника в турнірній таблиці і вийшовши на третє місце.

Українці за кордоном: Лень зіграв 10 хвилин в НБА, Шульга набрав 13 очок в NCAA

Вікторія Балабан стала найрезультативнішою гравчинею матчу, за 35 хвилин набравши 31 очко (2/2 двоочкові, 7/13 триочкові, 6/6 штрафні), зробила 4 підбирання, 1 передачу, 4 перехоплення при 2 втратах та 4 втратах.

Всього в Балтійській лізі Балабан в цьому сезоні провела 14 матчів, в середньому граючи 30.7 хвилин, набираючи 18.2 очка, 4.4 підбирання та 2.8 передачі.

Катерина Коваль: Моєю місією на Nike Hoop Summit було представити Україну та український баскетбол
Українська молода баскетболістка Катерина Коваль розповіла про минулий сезон в США та про рішення перейти до Норт Даму.