Всі категорії новин
Визначились переможці третього раунду Одеської дитячої баскетбольної ліги в двох категоріях

Визначились переможці третього раунду Одеської дитячої баскетбольної ліги в двох категоріях

Юні одеські баскетболісти продовжують змагатися за звання кращих в ОДБЛ і розпочали рік третім раундом змагань, який проходить в рамках чемпіонату області та першого етапу чемпіонату ВЮБЛ.

Першими свої фінальні матчі зіграли учасники категорії «JUNIORS» 2009-2010 р.н.

Команда Хмельницького ОДЮСШ виграла Відкритий чемпіонат області серед юнаків 2006 р.

Як і в попередніх етапах участь у змаганнях взяли 8 команд, щоправда через захворювання багатьох гравців до Одеси не змогли приїхати хлопці з южненської ЮДЮСШ.

Команди традиційно зіграли в групах за круговою схемою і визначили пари плей-офф які далі грали за місця з першого по восьме. Хлопці змагалися не тільки за рейтингові бали, а і за участь у всеукраїнській юнацькій баскетбольній лізі, яка має стартувати незабаром.

Переможцем третього раунду в категорії «JUNIORS», як і в попередні два рази, стала команда СДЮСШОР імені Літвака Б. Д.–2009. У фіналі хлопці обіграли ДБК ЮГ-баскет, з яким встигли серйозно поборотися на груповій стадії

Результати матчів:

18.01.2023

ДБК "ЮГ Баскет"_09 - BIPA_JUNIOR_08 73:21 (18:5; 21:0; 24:5; 10:11)
СДЮСШОР ім.Літвака_09 - ФЕНИКС_08 63:19 (17:0; 21:4; 9:2; 16:13)

19.01.2023

КОСАТКИ_08 - БК "Фонтан"_09 48:35 (9:12; 9:11; 13:5; 17:7)
СДЮСШОР ім.Літвака_10 - КОСАТКИ_08 32:54 (11:10; 15:13; 6:10; 0:21)

20.01.2023

ДБК "ЮГ Баскет"_09 - ФЕНИКС_08 35:27 (10:8; 10:4; 13:0; 2:15)

21.01.2023

СДЮСШОР ім.Літвака_10 - БК "Фонтан"_09 35:34 (14:8; 6:13; 6:<; 9:6)
BIPA_JUNIOR_08 - ФЕНИКС_08 9:49 (1:10; 2:11; 2:17; 4:11)
СДЮСШОР ім.Літвака_09 - BIPA_JUNIOR_08 94:2 (26:1; 24:1; 23:0; 21:0)

22.01.2023

СДЮСШОР ім.Літвака_09 - БК "ЮГ Баскет"_09 40:31 (12:10; 7:7; 11:3; 10:11)

04.02.2023

Півфінали 
СДЮСШОР_09 - СДЮСШОР_10 62:23 (11:9; 9:5; 22:7; 20:2)
КОСАТКИ_08 - ДБК ЮГ БАСКЕТ_09 18:43 (5:9; 9:9; 0:17; 4:8)

Ігри за 5-8 місце 
ФОНТАН_09 - ФЕНИКС_08 47:27 (11:6; 10:11; 3:2; 23:8)
BIPA_JUNIORS_08 - ФОНТАН_09 28:74 (6:10; 8:26; 7:18; 7:20)
BIPA_JUNIORS_08 - ФЕНИКС_08 29:66 (4:17; 7:15; 10:20; 8:14)

05.02.2023

За 3 місце: СДЮСШОР_10 - КОСАТКИ_08 57:43 (9:11; 16:11; 15:15; 17:6)
Фінал: СДЮСШОР _09 - ДБК ЮГ БАСКЕТ 49:11 (20:4; 29:7; 0:0; 0:0)

MVP - Володимир Юрченко

Також відбувся третій етап в категорії TEENAGERS серед гравців 2007-2008 років народження.

У старшій групі участь взяли 10 колективів, які поділили на дві групи. В тому числі позмагатися заявилися хлопці 2006 р. н., які грали поза конкурсом.

Звання MVP третього раунду також завоював представник СДЮСШОР імені Літвака Б. Д.–2007 Іван Агбаш, для якого це вже друга нагорода протягом всіх етапів змагань.

Результати матчів:

28.01.2023

СДЮСШОР_07 - СДЮСШОР_08 59:28 (18:1; 12:10; 13:11; 16:6)
ДБК ЮГ БАСКЕТ_07 - МАРСЕЛЬ_07 37:42 (19:11; 8:13; 1:5; 9:13 )
СДЮСШОР_06 - SBA_07 81:33 (28:8; 16:1; 16:8; 21:16)

29.01.2023

СДЮСШОР_07 - ДБК ЮГ БАСКЕТ_07 106:10 (22:2; 25:4; 33:3; 26:1)
СДЮСШОР_08 - МАРСЕЛЬ_07 44:18 (13:3; 11:8; 13:5; 7:2)
SBA_07 - BIPA_JUNIORS_06 62:27 (27:0; 10:10; 12:10; 13:7)

4.02.2023

СДЮСШОР_07 - ЮДЮСШ _07 69:54 (18:11; 12:12; 22:19; 17:12)
ЮДЮСШ_07 - МАРСЕЛЬ_07 69:26 (23:6; 17:4; 17:6; 12:10)
СДЮСШОР_06 - ФОНТАН_07 97:20 (27:12; 20:2; 25:4; 25:2)
СДЮСШОР_09 - SBA_07 24:78 (6:21; 2:14; 6:12; 10:31)

5.02.2023

СДЮСШОР_08 - ЮДЮСШ_07 48:59 (14:17; 9:24; 14:10; 11:8)
ДБК ЮГ БАСКЕТ_07 - ЮДЮСШ_07 37:91 (8:27; 10:20; 4:22; 15:22)

7.02.2023

ФОНТАН_07 - SBA_07 24:73 (7:23; 5:10; 3:14; 9:26)
СДЮСШОР_07 - МАРСЕЛЬ_07 73:22 (30:6; 10:8; 15:6; 18:2)
СДЮСШОР_08 - ДБК ЮГ БАСКЕТ 66:22 (16:4; 15:7; 24:2; 11:9)
СДЮСШОР_06 - BIPA_JUNOOR_06 121:65 (30:10; 28:14; 30:24; 33:17)

8.02.2023

СДЮСШОР_09 - СДЮСШОР_06 12:76 (4:21; 6:11; 0:21; 2:23)
СДЮСШОР_09 - ФОНТАН_07 35:42 (7:6; 14:10; 6:14; 8:12)

10.02.2023

ФОНТАН_07 - BIPA_JUNIOR_06 32: 43 (10:10; 6:8; 7:8; 9:17)
СДЮСШОР_09 - BIPA_JUNIOR_06 66:46 (22:10; 13:13; 19:11; 12:12)

11.02.2023

Чвертьфінали:

СДЮСШОР_06 - СДЮСШОР_08 67:35 (13:12; 27:9; 11:6; 16:8)
ЮДЮСШ_07 - ФОНТАН_07 66:41 (20:10; 15:14; 16:8; 15:9)
СДЮСШОР_07 - СДЮСШОР_09 66:14 (19:1; 16:3; 28:2; 3:8)
SBA_07 - ДБК ЮГ БАСКЕТ 76:45 (20:4; 24:13; 22:12; 20:16)

Гра за 9 місце МАРСЕЛЬ_07 - BIPA_JUNIOR_06 34:48 (6:8; 14:11; 2:15; 12:14)

12.02.2023

За 5-8 місце 
СДЮСШОР_09 - ДБК «ЮГ-БАСКЕТ»_07 58:40 (14:3; 12:7; 18:12; 14:18)
СДЮСШОР_08 - ФОНТАН_07 64:15 (6:8; 17:0; 28:6; 13:1)

Півфінали:

СДЮСШОР_06 - ЮДЮСШ_07 112:65 (28:16; 24:14; 27:24; 33:11)
СДЮСШОР_07 - СБА_07 62:57 (24:23; 20:17; 16:10; 12:7)

За 7 місце ДБК "ЮГ БАСКЕТ"_07 - ФОНТАН_07 20:39 (4:6; 13:15; 8:2; 5:16)
За 5 місце: СДЮСШОР_09 - СДЮСШОР_08 19:37 (8:5; 4:7; 4:9; 3:16)
За 3 місце: ЮДЮСШ_07 - SBA_07 62:55 (15:14; 10:19; 18:3; 19:19)
Фінал СДЮСШОР_06 - СДЮСШОР_07 45:47 (11:20; 11:9; 13:6; 10:12)

Новини по темі
ВЮБЛ серед юнаків 2007 року: Акули з першого місця групи вийшли до третього туру
ВЮБЛ серед юнаків 2007 року: Акули з першого місця групи вийшли до третього туру
У Києві визначились перші два учасника третього туру другого етапу чемпіонату України ВЮБЛ серед юнаків 2007 року народження
ВЮБЛ серед юнаків 2007 року народження: відеотрансляція матчу Акули (Київ) – КДЮСШ-Комети (Світловодськ)
Відео02.03.2024
ВЮБЛ серед юнаків 2007 року народження: відеотрансляція матчу Акули (Київ) – КДЮСШ-Комети (Світловодськ)
Дивіться трансляцію матчу другого туру чемпіонату України ВЮБЛ серед юнаків 2007 року народження
ВЮБЛ серед юнаків 2007 року народження: відеотрансляція матчу Акули (Київ) – Схід Лозова
Відео01.03.2024
ВЮБЛ серед юнаків 2007 року народження: відеотрансляція матчу Акули (Київ) – Схід Лозова
Дивіться трансляцію матчу другого туру чемпіонату України ВЮБЛ серед юнаків 2007 року народження
ВЮБЛ серед юнаків 2007 року народження: відеотрансляція матчу Акули (Київ) – КІВС СБК Львів
Відео29.02.2024
ВЮБЛ серед юнаків 2007 року народження: відеотрансляція матчу Акули (Київ) – КІВС СБК Львів
Дивіться трансляцію матчу другого туру чемпіонату України ВЮБЛ серед юнаків 2007 року народження
ВЮБЛ серед юнаків та дівчат: анонс матчів 29 лютого – 3 березня
ВЮБЛ серед юнаків та дівчат: анонс матчів 29 лютого – 3 березня
У хлопців визначаться учасники третього туру в категорії 2007 року, а у дівчат пройдуть дві гри в категорії 2007-08 року народження.
ВЮБЛ серед юнаків 2010 року народження: матчі першого туру пройшли в п'яти містах
ВЮБЛ серед юнаків 2010 року народження: матчі першого туру пройшли в п'яти містах
Зіграні останні матчі першого туру другого етапу чемпіонату України ВЮБЛ серед юнаків 2010 року народження.
ВЮБЛ серед юнаків: розклад матчів 22-25 лютого
ВЮБЛ серед юнаків: розклад матчів 22-25 лютого
В трьох вікових групах буде дограно перший тур другого етапу
ВЮБЛ серед юнаків 2008 року: чергові матчі першого туру пройшли у Дніпрі та Кам'янці-Подільському
ВЮБЛ серед юнаків 2012 року: визначились учасники другого туру
ВЮБЛ серед юнаків 2012 року: визначились учасники другого туру
Визначились 16 команд, які продовжать боротьбу за нагороди
ВЮБЛ серед юнаків 2009 року народження: визначились учасники другого туру
ВЮБЛ серед юнаків 2009 року народження: визначились учасники другого туру
На вихідних відбулись матчі одразу в п’яти групах цієї вікової категорії
ВЮБЛ серед юнаків 2008 року: Рівненщина-ОСДЮСШОР виграла групу у Барі
ВЮБЛ серед юнаків 2008 року: Рівненщина-ОСДЮСШОР виграла групу у Барі
На Вінничині відбулись матчі першого туру другого етапу чемпіонату ВЮБЛ
ВЮБЛ серед юнаків 2011 року: визначились переможці в трьох групах першого туру
ВЮБЛ серед юнаків 2011 року: визначились переможці в трьох групах першого туру
За підсумком зіграних матчів групи виграли одеська СДЮСШОР ім. Літвака Б.Д., Прометей та КДЮСШ-1 Черкаси
ВЮБЛ серед юнаків 2012 року: в Полтаві та Кременчуці пройшли матчі першого туру
ВЮБЛ серед юнаків 2012 року: в Полтаві та Кременчуці пройшли матчі першого туру
Матчами в двух групах продовжився чемпіонат України ВЮБЛ серед юнаків 2012 року народження
В чемпіонаті ВЮБЛ стартове вкидання виконав сапер ЗСУ
В чемпіонаті ВЮБЛ стартове вкидання виконав сапер ЗСУ
Станіслав Каніболоцький був поранений у Бахмуті
Favbet