Вища ліга: Рівне у неймовірному матчі з двома овертаймами перемогло БІПУ в першому поєдинку фіналу

У неймовірному матчі з двома овертаймами Рівне у камбеку перемогло БІПУ в першому поєдинку фіналу – 98:94.

Хід матчу

В першій половині зустрічі БІПА переграла суперника за всіма показниками. Рівне набагато більше кидало, але реалізація була гіршою – 16/40 проти 18/29. Під щитами одесити також були серйозно попереду – 24 підбирання на 14, і в командній грі вони  виглядали краще – 12 передач проти 8. Окрім того, Рівне поступалося в дисципліні, що допомогло набрати гостям 7 очок з лінії, тоді як самі господарі штрафні не закидали. Все це дозволило БІПІ піти на велику перерву з перевагою +14.

Після відпочинку Рівне почало краще використовувати свої нагоди. Господарі змогли реалізувати 8 пострілів з 16, з яких 3 триочкових. Натомість одесити відповіли сімома влучаннями, з яких 2 з дальньої. Також Рівне шість очок набрало з лінії, тоді як БІПА – 2. І хоча господарі продовжували поступатися за загальною кількістю підбирань, під чужим щитом вони були попереду – 13 на 8. Все це дозволило Рівному скоротити відставання до 7 очок.

В четвертому відрізку Рівне продовжило свої починання. Команда господарів змогла ще збільшити свій пресинг, змушуючи суперника фолити. Якщо в першій половині БІПА за кількістю набраних очок з лінії була попереду 7-0, то після другої 20-хвилинки Рівне вийшло вперед – 13-11. Варто відзначити лаву запасних господарів, яка на момент завершення 4-ї 10хвилинки мала 46 очок проти 31 у суперника. Це допомогло їм зрівняти рахунок 78:78 і перевести гру в овертайм.

Та одного овертайму аби виявити сильнішого не вистачило. За 8 секунд до завершення п’ятихвилинки БІПА вела +3, але героїчним триочковим Герасимчук поновив паритет, і таким чином перевів матч у другий овертайм. У ньому Рівне завершило свій камбек розпочатий у третій чверті вольовою перемогою – 98:94.

Вища ліга. Фінал. Перший матч

Рівне. ДЮСШ-4

Рівне – БІПА (Одеса) 98:94 OT2 (13:30, 23:20, 25:18, 17:10, 20:16)

Рівне: Тимощук 17 очок + 2 підбирань + 5 передач, Коровяков 16 очок + 8 підбирань + 1 передач, Герасимчук 9 очок + 4 підбирань + 4 передач, Адедиран 6 очок + 5 підбирань + 1 передач, Калашніков 20 очок + 3 підбирань + 3 передач, Шепелев 11 очок + 5 підбирань + 1 передач

БІПА: Соловей 5 очок + 1 підбирань, Соловйов 17 очок + 4 підбирань + 6 передач, Паттон 23 очок + 19 підбирань + 3 передач, Ревзін 17 очок + 4 підбирань + 1 передач, Челован 19 очок + 7 підбирань + 1 передач

СТАТИСТИКА МАТЧУ

Визначено символічну збірну сезону чоловічої Вищої ліги
Фіналом восьми у Києві завершився сезон Вищої ліги 2023/24.
Прометей виграв фінальний матч Вищої ліги: фотогалерея матчу та церемонії нагородження
Дивіться яскраві фото вирішального матчу Вищої ліги на церемонії нагородження
Прометей – переможець Вищої ліги
Команда зі Слобожанського завершила сезон без поразок
Фінал восьми Вищої ліги: відеотрансляція матчів 21 квітня
Відео21.04.2024
Дивіться трансляцію вирішальних матчів плей-оф сезону Вищої ліги
Ніко-Баскет обіграв Харківських Соколів в бронзовому фіналі Вищої ліги: фотогалерея