Вища ліга: сьомі перемоги Прометея та Самбора, Селф Мейд обіграв PUSH-ЦДУ

Трьома матчами розпочався новий ігровий тиждень регулярного чемпіонату чоловічої Вищої ліги. Цього тижня команди грають міні-баблами у Львові, Кропивницькому та Слобожанському.

В центральному матчі дня у Слобожанському Прометей переграв харківський Політехнік з рахунком 92:64.

Харківський клуб лише в окремі відрізки матчу чинив "титанам" гідний супротив, але Прометей постійно вів в рахунку, вже в другій чверті маючи перевагу +20.

У складі переможців найрезультативнішими гравцями стали Денис Клевзуник та Ігор Клімов. Вони набрали по 14 очок, а Ігор до свого доробка додав 9 передач. В активі Микити Безими - дабл-дабл: 12 очок + 12 підбирань. У Політехніка Владислав Чевердін оформив дабл-дабл з 27 очок та 11 підбирань.

У Львові свій сьомий матч поспіль виграв Самбір, йдучи разом з Прометеєм без поразок в чемпіонаті. Сьогодні від Самбора постраждала Львівська Політехніка-КІВС – 94:68.

Львівська команда на рівних намагалась грати в першій половині, яку програла в 6 очок, але після великої перерви перевага Самбора була тотальною – третю десятихвилинку гості виграли 34:11, визначивши переможця матчу.

Олег Юзефчик з 19 очками став найрезультативнішим у Самбора, а Олексій Адедиран оформив дабл-дабл з 15 очками та 12 підбираннями.

Ще в одному матчі Селф Мейд в Кропивницькому впевнено переграв місцевий PUSH-ЦДУ 113:59, піднявшись на п’яте місце в турнірній таблиці. Господарі виграли першу чверть, але далі Селф Мейд не залишив супернику жодного шансу.

У киян Даниїл Овчаренко оформив дабл-дабл з 18 очок та 14 підбирань. Також по 18 очок набрали Вадим Довідний та Іван Чмиренко.

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

Вища ліга. Регулярний чемпіонат

10 листопада

Прометей – Політехнік 92:64 (28:19, 23:11, 17:12, 24:22) / статистика матчу

Львівська Політехніка-КІВС – Самбір 68:94 (20:25, 18:19, 11:34, 19:16) / статистика матчу

PUSH-ЦДУ – Селф Мейд Баскет 59:113 (22:20, 12:30, 12:32, 13:31) / статистика матчу

Представлено новий офіційний м’яч Суперліги Favbet
Spalding став технічним партнером чемпіонатів України з баскетболу
Роман Потєєв: Бажаю грати за збірну України та представляти країну на міжнародній арені
Роман Потєєв – про виступи за збірні України, клубний сезон, а також про майбутні плани
Визначено символічну збірну сезону чоловічої Вищої ліги
Фіналом восьми у Києві завершився сезон Вищої ліги 2023/24.
Прометей виграв фінальний матч Вищої ліги: фотогалерея матчу та церемонії нагородження
Дивіться яскраві фото вирішального матчу Вищої ліги на церемонії нагородження
Прометей – переможець Вищої ліги
Команда зі Слобожанського завершила сезон без поразок
Фінал восьми Вищої ліги: відеотрансляція матчів 21 квітня
Відео21.04.2024
Дивіться трансляцію вирішальних матчів плей-оф сезону Вищої ліги
Ніко-Баскет обіграв Харківських Соколів в бронзовому фіналі Вищої ліги: фотогалерея