Вища ліга: четверті перемоги Прометея та Самбора, тріпл-дабл Полуляка

Сьогодні, 27 жовтня, баблами у Кропивницькому та Пущі-Водиці стартував другий тур регулярного чемпіонату Вищої ліги.

Центральною грою ігрового дня вважався матч між Збірною Сумської області - БК СумДУ та Ніко-Баскетом. Миколаївська команда перший тур пройшла без поразок, тоді як сумчани зазнали однієї поразки від Самбора.

Втім, інтрига в матчі трималась недовго – вже в першій чверті, яку СумДУ виграв 21:8 доля матчу була фактично визначена. Сумська команда оформила двозначну перевагу, в третій чверті вигравала +20, а у підсумку виграла майже в 30 очок, завдавши Ніко-Баскету дебютної поразки в чемпіонаті. Найрезультативнішим у СумДУ став Іван Філоненко з 21 очком, а Максим Михайлов оформив дабл-дабл з 15 очками та 16 підбираннями.

Дивіться фото матчу ЗСО-СумДу – Ніко-Баскет

Прометей здобув впевнену перемогу над Push Team-НУВФСУ з рахунком 104:69. Інтрига в цьому протистоянні була зведена до мінімуму вже в першій його п'ятихвилинці, яку підопічні Олександра Пащенка виграли з рахунком 14:0. Надалі Прометей не давав приводів засумніватися у своєму бiльш високому класі, переважаючи суперника майже у всіх баскетбольних компонентах.

Дивіться фото матчу Push Team-НУВФС - Прометей

А найбільш драматичним виявився матч між Хмельницьким та Політехніком. Хмельницький весь матч вів у Політехніка, вигравав +14 на початку четвертої чверті, але програв, пропустивши триочковий від Олексія Ларіна за 7 секунд до кінця матчу – 88:87. У підсумку Ларін став найрезультативнішим гравцем матчу з 21 очком, додавши 10 передач, оформивши дабл-дабл.

Дивіться фото матчу Хмельницький – Політехнік.

В Кропивницькому також відбулось три матчі.

Самбір здобув перемогу над господарями баблу Push-ЦДУ Кропивницький з рахунком 90:58 і продовжив свою переможну серію в сезоні, вигравши четвертий матч з чотирьох. В той же час Push -ЦДУ програв всі свої сезону. Ключовою стала друга чверть, яку Самбір виграв 20:6, після чого команда лише збільшувала свою перевагу. У переможців по 19 очок набрали Воробйов та Юзефчик, 18 очок у Зайця.

Дивіться фото матчу Push-ЦДУ Кропивницький – Самбір.

Столичний Селф Мейд здобув впевнену перемогу над Львівською Політехнікою 77:67. Кияни зі стартових хвилин взяли гру під контроль, у другій чверті здобули двозначну перевагу, а вже в третій вели більше 20 очок. Здавалось, Селф Мейд спокійно доведе гру до перемоги, але за 6 хвилин до кінця матч перервала повітряна тривога. Гра відновилась за годину і завершальний відрізок краще провела Львівська Політехніка, яка скоротила своє відставання до 10 очок, але на більше їй не вистачило часу.

Дивіться фото матчу Селф Мейд – Львівська Політехніка

В останньому матчі ігрового дня Харківські Соколи обіграли Дідібао з Кам'янця-Подільського. Стартова частина гри пройшла за домінування Дідібао, який в другій чверті вів +18. Але далі Соколи вирівняли гру, зуміли ще до великої перерви скоротити відставання до 5 очок, а в третій чверті вийшли вперед.

Надалі Соколи були попереду, хоча їм і не вдавалось суттєво відірватись в рахунку, але не дали можливості засумніватись у своїй перемозі – 93:87. У переможців 26 очок набрав Рафаїл Хрисостоміді, 25 балів у Дмитра Сорочана. У Дідібао відзначимо Миколу Полюляка, який у першій своїй грі сезону оформив тріпл-дабл з 23 очок, 10 підбирань та 11 передач.

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

Завтра тур у Вищій лізі продовжиться ще шістьма поєдинками.

Вища ліга. Результати матчів

П'ятниця, 27 жовтня

Селф Мейд Баскет – Львівська Політехніка-КІВС 77:67 (18:14, 26:10, 21:24, 12:19) / статистика матчу
Хмельницький – Політехнік 87:88 (28:22, 19:17, 17:17, 23:32) / статистика матчу
Push-ЦДУ – Самбір 58:90 (12:17, 6:20, 23:33, 17:20) / статистика матчу
Збірна Сумської області-БК СумДУ – Ніко-Баскет 80:51 (21:8, 14:12, 26:16, 19:15) / статистика матчу
Харківські Соколи – ДіДіБао 93:87 (15:23, 27:24, 29:16, 22:24) / статистика матчу
Push Team-НУФВСУ – Прометей 69:104 (16:32, 15:23, 17:25, 21:24) / статистика матчу

Визначено символічну збірну сезону чоловічої Вищої ліги
Фіналом восьми у Києві завершився сезон Вищої ліги 2023/24.
Прометей виграв фінальний матч Вищої ліги: фотогалерея матчу та церемонії нагородження
Дивіться яскраві фото вирішального матчу Вищої ліги на церемонії нагородження
Прометей – переможець Вищої ліги
Команда зі Слобожанського завершила сезон без поразок
Фінал восьми Вищої ліги: відеотрансляція матчів 21 квітня
Відео21.04.2024
Дивіться трансляцію вирішальних матчів плей-оф сезону Вищої ліги
Ніко-Баскет обіграв Харківських Соколів в бронзовому фіналі Вищої ліги: фотогалерея