Вирішальний ривок у четвертій чверті приніс Дніпру виїзну перемогу над Миколаєвом

Миколаїв та Дніпро проводили третю очну дуель у поточному регулярному чемпіонаті Суперліги Парі-Матч і закривали ігровий тиждень у СК Надія.

Гості краще розпочали матч, заволодівши перевагою в його дебюті, але Миколаїв знайшов свою відповідь. 14 очок за першу в чверть та 4 з 6 влучних триочкових Квентіна Петерсона дозволили господарям не тільки наздогнати суперника, а й навіть отримати мінімальне лідерство після першої чверті.

Друга десятихвилинка вже проходила більш рівно – без ривків команд.  Дніпру вдалося обмежити атакувальні амбціції лідера господарів – відсоток реалізиції кидків Петерсона значно впав. Гості очікувано мали перевагу під щитами, корабели намагалися відповідати швидким нападом. Як підсумок – рівна гра та “+1” у Дніпра за підсумками 20 хвилин гри.

Тенденції цього матчу не змінилися і після великої перерви, зокрема у третій чверті. Команди демонстрували привабливий для глядачів баскетбол – вистачало і якісної індивідуальної роботи, і командної гри. Дніпро вдалося закрити Петерсона, на поміч якому вчасно прийшли Луценко та Давидюк. Квентін, в свою чергу, на певному відрізку матчу сконцентрувався на командній роботі.

Логічним завершенням цього матчу стало визначення переможця у вирішальній 10-хвилинці. На заключний відрізок очікувано більше сил залишилось саме у гостей. Більш широка ротація дозволила Денису Журавльова підвести своїх лідерів до клатчу в оптимальних кондиціях, у той час як лідери Миколаєва банально втомились. Колектив Чернія двічі повертався після ривків суперника, однак вирішальну крапку все ж таки поставили саме гравці Дніпра. Вдала гра від Фесенка у фарбі, своєчасні індивідуальні дії від Дугата, а також триочкові влучання Террелла та Тимофеєнка вирішили долю цього поєдинка.

Тримаючись протягом усього матчу, Миколаїв не втримав суперника у заключній десятихвилинці, поступившись Дніпру втретє в сезоні - 76:87.

Найкращим у складі Миколаєва став Квентін Петерсон, який набрав 29 очок, зробив 9 передач та 6 підбирань, хоча атакував американець з посереднім відсотком реалізації (5/13 двоочкових, 5/15 триочкових). Дніпро повністю закрив лідера корабелів у другій половині а за рахунок в першу чергу командної роботи, виграв виїзний матч. У гостей варто виділити Генрі Дугата, у якого 18 очок, 6 передач та 4 підбирання (РЕ 22), Джареда Террелла з 19 набраними та Кирила Фесенка, який оформив дабл-дабл – 11 очок + 11 підбирань (РЕ 20).

Миколаїв свій наступний матч у регулярному чемпіонаті Суперліги Парі-Матч зіграє 13 лютого на виїзді проти Хіміка, а Дніпро 12 лютого на виїзді протистоятиме Харківьким Соколам.

Суперліга Парі-Матч. Регулярний чемпіонат

8 лютого. Миколаїв, СК Надія

Миколаїв – Дніпро 76:87 (23:21, 16:18, 20:22, 17:26)

Миколаїв: Петерсон 29 + 9 передач + 6 підбирань - 3 втрати, Луценко 14 – 4 втрати, Давидюк 12 + 6 підбирань, Приймак 4 + 3 блок-шота, Брістол 3 + 7 підбирань – старт, Мещеряков 5, Хохоник 5 + 4 передачі, Адедиран 4, Юрченко 0

Дніпро: Дугат 18 + 6 передач + 4 підбирання, Шундель 12 + 5 підбирань + 4 блок-шота, Фесенко 11 + 1 підбирань + 2 блок-шота, Глєбов 8, Сізов 2 – старт, Террелл 19 + 4 передачі, Тимофеєнко 8 + 8 підбирань, Корнієнко 6, Закурдаєв 3, Коломойський 0

Олександр Рябчук: характер чемпіона допоможе Хіміку здобути ще не один трофей
Капітан южненців — про життя під час карантину та минулий сезон
Рамел Браун — найкращий блокуючий Суперліги Парі-Матч: топ-моменти сезону
Центровий Одеси був серйозною перешкодою для суперників під своїм кільцем
Уболівальники Харківських Соколів обрали найкращого гравця команди за сезон
Чемпіонат України серед команд Суперліги Парі-Матч дочасно завершено через пандемію коронавірусу
Володимир Дубинський: Прометей веде переговори з відомими тренерами
Президент Прометея підбив підсумки дебютного сезону в Суперлізі Парі-Матч
Столична битва Київ-Баскета та Одеси: неймовірний трилер з трьома овертаймами
Пригадуємо один з найкращих поєдинків сезону в Суперлізі Парі-Матч
Віталій Черній: Миколаїв міг додавати і бути не там, де опинився за підсумком сезону
Головний тренер корабелів — про чемпіонат Суперліги Парі-Матч, що минув
Лікар БК Хімік: ізоляція та санобробка – основа карантину
Лікар южненської команди Артур Іноземцев дав поради щодо максимально ефективного дотримання карантину під час пандемії
Найкращі передачі сезону: топ-10 асистів Суперліги Парі-Матч
Чергова порція хайлайтів реуглярного чемпіонату, що минув
Індивідуальні нагороди роздано: всі володарі персональних призів за підсумками сезону Суперліги Парі-Матч
Нагадуємо, кого було визначено за підсумками скороченого сезону в елітному дивізіоні
Льюїс Салліван: хотіли виграти ще одне золото для Хіміка
Американський форвард южненців — про минулий сезон Суперліги Парі-Матч
Федерація баскетболу України оголошує конкурс на дизайн чемпіонських перснів
Нагородний комплект для чемпіонів Суперліги Парі-Матч буде посилено
Найкращі асистенти чемпіонату: рекорди сезону Суперліги Парі-Матч
Рейтинг найкращих гравців за результативними передачами
Олег Юшкін: хтось говорив, що Одеса стрибала вище голови, але це лише за рахунок самовіддачі