Вибуховий січень Михайлюка: топ-5 матчів, які відправили українця на All Star

Український захисник Детройт Пістонс Святослав Михайлюк відновився після травми стегна і вже встиг повернутися на майданчик. У матчі проти Орландо Меджик, наш легіонер провів майже 18 хвилин на паркеті, набравши 8 очок та зробивши 3 підбирання. Його команда поступилася з рахунком 112:116, однак для українських шанувальників баскетболу це не головне. Повернення Святослава Михайлюка на паркет означає, що він усе ж таки зможе виступити на Rising Star Challenge в рамках Матчу зірок НБА.

Читайте: Михайлюк повернувся в НБА після травми: відео

Михайлюк - другий українець в історії, який стане учасником поєдинку висхідних зірок НБА. Матч пройде вже у традиційному форматі Зірок США проти Зірок усього світу, а братимуть в ньому участь гравці, які проводять свій перший та другий сезони в лізі.

Давайте пригадаємо, за рахунок чого Михайлюку вдалося отримати право поїхати до Чикаго, де відбудеться All Star і виділимо п'ять найкращих матчів нашого легіонера у найсильнішій лізі світу.

26 січня. Детройт Пістонс — Бруклін Нетс 111:121 ОТ

В матчі проти Бруклін Нетс Михайлюк набрав 19 очок (4/7 двоочкових, 3/8 триочкових, 2/2 штрафних), зробив 5 підбирань та віддав 3 передачі. Для цього йому знадобилося 38 хвилин на майданчику. В тому матчі українець став третім за результативністю в команді після  лідерів Дерріка Роуза (27 очок) та Андре Драммонда (20 очок, 21 підбирання).

19 січня. Атланта Хокс — Детройт Пістонс — 103:136

За 29 хвилин у грі проти Атланти Михайлюк набрав 25 очок (4/4 двоочкові, 5/7 триочкових, 2/2 штрафних), зробив 2 підбирання та віддав 3 передачі. Відмінна реалізація кидків з гри дозволила українцю стати другим найрезультативнішим гравцем матчу, після свого партнера, Дерріка Роуза (27 очок, 2 підбирання, 9 передач). Наразі 25 очок - це рекорд результативності для українця.

16 січня. Бостон Селтікс — Детройт Пістонс — 103:116

Відігравши 29 хвилин проти Селтікс, українець зробив вагомий внесок у доволі сенсаційну виїзну перемогу Детройта, набравши 21 очко (1/1 двоочкових, 5/8 триочкових, 4/5 штрафних), зробивши 1 підбирання та віддавши 5 передач, що наразі залишається рекордом українця у категорії "асисти".

14 січня. Детройт Пістонс — Нью-Орлеан Пеліканс — 110:117 ОТ

У матчі з Нью-Орлеан Пеліканс, Михайлюк провів на майданчику 34 хвилини, за які набрав 13 очок (1/2 двоочкових, 3/6 триочкових, 2/2 штрафних), зробив 2 підбирання та віддав 4 передачі. Українець знову атакував з хорошим відсотком з усіх дистанцій (50%) і не забував знаходити своїх партнерів результативними передачами.

8 січня. Клівленд Кавальєрс — Детройт Пістонс — 113:115

У грі проти Клівленда Михайлюк отримав солідний ігровий час, провівши на майданчику 34 хвилини, за які набрав 12 очок (0/2 двоочкових, 4/10 триочкових), зробив 1 підбирання та віддав 5 передач. Знову таки хороша асистентська робота від нашого снайпера, який також сміливо атакував з-за дуги, реалізувавши 40% дальніх атак.

Таким чином, в січні Михайлюк проводив на майданчику в середньому 29.4 хвилини, набираючи 13.3 очка за 43.8% реалізації кидків з-за дуги та 6.6 дальніх спроб за гру, робив 2.1 підбирання та 2.1 передачі. Українець заслужено буде представляти Україну та свій клуб Детройт Пістонс в Чикаго. До речі, Свят стане єдиним гравцем Пістонс, який візьме участь в All Star.

Матч висхідних зірок НБА (Rising Star), в якому також братимуть участь такі зіркові гравці, як Лука Дончіч, Трей Янг, Зайон Вільямсон, Джа Морант та інші, пройде 15 лютого о 04:00 за Києвом.