Відомі 10 суперників жіночої збірної України 3х3 на чемпіонаті Європи

Жіноча збірна України з баскетболу 3х3 посіла перше місце в групі на відбірковому турнірі чемпіонату Європи у румунській Констанці і кваліфікувалась на континентальну першість.

Підопічні Юрія Процюка у відборі перемогли збірні Сербії, Данії, Іспанії та Швейцарії і в вересні зіграють на чемпіонаті Європи 5-7 вересня в Єрусалимі.

Там зіграють по 12 збірних у чоловіків та жінок. Наразі вже відомо по 11 учасників чемпіонату Європи.

Юрій Процюк: Вихід на чемпіонат Європи – це заслуга всіх дівчат. Вони непоступливі, як всі українці

У жінок автоматично отримали пропуски на чемпіонат Європи господарі збірна Ізраїлю, а також Франція, Німеччина, Литва та Нідерланди. На відбірковому турнірі у Констанці разом зі збірною України путівки здобули Іспанія та Італія. На турнірі в Братиславі три путівки здобули Португалія, Угорщина та Чехія.

У чоловіків до Ізраїлю, Сербії, Литви, Нідерландів та Латвії, які автоматично отримали путівки на ЧЄ, туди відібрались також Франція, Австрія та Чехія у Братиславі, а також Бельгія, Хорватія та Німеччина у Констанці.

Останні путівки (по одній у чоловіків та жінок) будуть розіграні 17-18 червня в Лімассолі, Кіпр між збірними, які посідають 29 і нижче місце європейського рейтингу у чоловіків та 26 і нижче у жінок.

Визначились учасники Олімпійських ігор в Парижі в баскетболі 3х3
Завершився останній кваліфікаційний турнір в Дебрецені.
Юрій Процюк: Нам трішки не вистачило везіння
Головний тренер жіночої збірної України з баскетболу 3х3 прокоментував виступ команди на олімпійській кваліфікації
Олімпійський кваліфікаційний турнір 3х3 в Дебрецені: результати 18 травня
Визначились учасники плей-оф, які розіграють олімпійські ліцензії
Олімпійський кваліфікаційний турнір 3х3 в Дебрецені: результати 17 травня
Жіноча збірна України 3х3 завершила боротьбу за олімпійську ліцензію
Дівчата в рівному матчі поступились Німеччині і втратили шанси на вихід з групи
Жіноча збірна України 3х3 програла Польщі стартовий матч олімпійської кваліфікації
Дівчата впевнено розпочали гру, але не зуміли втримати стартовий гандикап
Володимир Холопов: У молодих гравців є велике бажання довести, що вони готові грати за національну збірну України
Головний тренер чоловічої збірної України 3х3 розповів про підготовку до відбору на ЧЄ
Олімпійський кваліфікаційний турнір 3х3 в Дебрецені: результати 16 травня
Результати першого ігрового дня кваліфікаційного олімпійського турніру
Юрій Процюк: Підготовкою до олімпійського турніру задоволені
Головний тренер жіночої збірної України Юрій Процюк прокоментував підготовку до олімпійської кваліфікації.
Визначився склад жіночої збірної України 3х3 на олімпійську кваліфікацію
Збірна України виступить у Дебрецені перевіреним складом
Міріам Уро-Ніле: Група в олімпійській кваліфікації у нас непроста, але м’яч круглий, ми готові
Гравчиня збірної України 3х3 розповіла про підготовку до олімпійського відбору
Жіноча збірна України 3х3 зіграє в олімпійській кваліфікації
Для того щоб пробитися на Олімпіаду у Париж нашим дівчатам потрібно бути у трійці кращих команд Кваліфікації.
Вікторія Іванова: На все життя запам'яталася участь у неофіційних чемпіонатах світу 3x3
Ветеран вітчизняного жіночого баскетболу поділилася своїми спогадами про перші кроки баскетболу 3x3 в Україні
Визначена символічна збірна фінального етапу чемпіонату України 3х3
В столичному ПС Венето пройшов фінальний етап чемпіонату України з баскетболу 3х3
Фінальний етап сезону чемпіонату України 3х3: велика фотогалерея