Президент Запорізької обласної федерації баскетболу Валерій Елькінсон підбив підсумки останнього сезону, розповів подальші плани та перспективи.
Про результат виступу БК Запоріжжя в Суперлізі Парі-Матч
Якщо говорити глобально, дуже важливе питання – фінансування команди. На жаль, після успішного сезону з перемогою в регулярному чемпіонаті та третім місцем у плей-оф не сталося прориву. У команди немає генерального спонсора. Другий чинник – Суперліга Парі-Матч зробила цього сезону великий крок вперед. Додалася потужна команда Прометей, у інших суперників зросли бюджети. І третій чинник – кадровий. Попередній вдалий сезон команда відіграла практично без травм. А цього сезону Запоріжжя зіграло повним складом буквально кілька матчів.
Про карантин
Гравці наразі працюють індивідуально. Ми сподівалися, що буде можливість готуватися в тренажерних залах. Але оскільки все зачинено через карантин, доводиться працювати за індивідуальною програмою. Вважаю, що президент Федерації баскетболу України Михайло Юрієвич Бродський та Виконком ФБУ, у складі якого я перебуваю, вчинили вірно, коли завершили чемпіонат. Оскільки життя людини – найвища цінність.
Про тренерський штаб БК Запоріжжя
Валерій Миколаєвич (Плеханов – ред.) залишиться в команді. У нас довготривала угода. Ми бажаємо підняти загальний рівень команди. У нас, я вважаю, найкраща арена в країні – ПС Юність. Гріх не грати єврокубки в такому залі. Але потрібна стабільна база. Працюємо над цим непростим питанням. У нашому місті важкувато знайти відповідні кошти, аби запросити тих же легіонерів високого рівня.
Про кадрову політику БК Запоріжжя
Цього сезону у нас були не найкращі легіонери, їхні якості не задовольняють. З молодих гравців довготривалі угоди мають Михеєв, Титов, Нємцу може залишитися, Морозов, Соколенко. З іншими потрібно розмовляти. Для початку потрібно закрити певні борги. Для початку, потрібно розуміти, що буде далі. Коли закінчиться карантин, коли можна буде працювати далі.