В Івано-Франківську відбувся фінал чемпіонату України з баскетболу 3х3 серед жінок

У середу, 14 серпня, в Івано-Франківську пройшов фінальний етап чемпіонату України з баскетболу 3х3 серед жіночих команд.

Участь у змаганнях взяли 9 команд, серед яких три місцеві, які і зайняли три призових місця.

Чемпіоном України стала команда Прикарпаття, яка у фіналі з рахунком 14:10 обіграла команду Прикарпаття 2, яку склали гравчині збірної U-23. Чемпіонками України стали Кристина Філевич, Віта Горобець, Анжеліка Ляшко та Міріам Уро-Ніле, які в складі збірної України готуються до завершальних матчів Світової серії та чемпіонату Європи. Друге місце зайняли Дарія Дубнюк, Ярослава Іванюк, Анастасія Ковтун та Анастасія Кучерьонок.

Жіноча збірна 3x3 зіграє в кваліфікації Жіночої серії в Баку

Бронзовими призерами фінального етапу чемпіонату України з баскетболу 3х3 серед жінок стала команда Франківськ, у складі Ольги Алексейчик, Ірини Бугайової, Анастасії Шепелюк та Тетяни Юркевічус.
Чемпіонат світу 3х3: жіноча збірна України U-23 – друга в групі після першого ігрового дня
Фінальний етап Кубку України 3х3: символічні збірні
На столичній Контрактовій площі відбулись останні в літньому сезоні змагання з баскетболу 3х3
Відео вирішального матчу фінального етапу Кубку України 3х3
Доля переможця фінального етапу вирішилась лише в овертаймі
Ярослав Ковальов: Хлопці реально заслуговували на медалі чемпіонату світу
Тренер чоловічої збірної U-18 з баскетболу 3х3 Ярослав Ковальов прокоментував виступ своїх підопічних на світовій першості.
Владислав Лукінський: Обіцяв влучити дальній кидок — і я це зробив
MVP Кубку України з баскетболу 3х3 розповів за фінальний тур та літні змагання
На столичній Контрактовій площі пройшов фінальний етап Кубку України з баскетболу 3х3: велика фотогалерея
Визначено чемпіонів серед дорослих та переможці чемпіонату України в вікових категоріях U-18 та U-16
Ольга Алексейчик: Дуже пишаюсь дівчатками збірної U-18, вони моя друга сім'я
Головний тренер жіночої збірної U-18 з баскетболу 3х3 – про підсумок чемпіонату світу
Чемпіонат світу 3х3 U-18: статистичні показники українських збірників
Обидві українські збірні увійшли у топ-5 і показали кращі результати в історії.
ФБУ провела перший офіційний турнір 3х3 на візках
На кортах Контрактової площі Києва відбувся великий баскетбольний івент
Picture Together став володарем Кубку України 3х3
Столична команда виграла фінал головного турніру сезону в овертаймі
Одеса мама виграла чемпіонат України 3х3 U-18, а IgotchU переміг у категорії U-16
У Києві визначилися чемпіони та призери України з баскетболу серед молодших команд
Кубок України 3х3 і ЧУ U-16 та U-18: фотогалерея групових етапів
Яскраві фотографії фінальних турів Кубку України з баскетболу 3х3 і чемпіонатів U-16 та U-18
Фінальний етап Кубку України 3х3 та чемпіонату України U-16 і U-18: відеотрансляція матчів