У Луцьку пройшов етап чемпіонату України з баскетболу 3х3 серед дорослих.
В чоловічій сітці змагань було заявлено 9 команд. Єдиною командою, яка пройшла всю турнірну дистанцію без поразок стала місцева команда ВНУ-КДЮСШ, яка виграла всі матчі в групі, а також півфінал та фінальну гру. У чемпіонському матчі Григорій Алтухов, Ілля Бедлінський, Кирило Панфілов та Олександр Прозапас з рахунком 21:14 перемогли команду СТ і Ко, у складі якої грали Роман Бондарук, Володимир Коцько, Антон Мусієнко і Дмитро Швагринський.
Визначились переможці четвертого етапу чемпіонату України 3х3 у Луцьку
На етапі в Луцьку було розіграно призовий фонд від генерального партнера ФБУ – Favbet. Він склав 42 тисячі гривень. 50% призового фонду, а також заявочні внески ФБУ та учасники Чемпіонату України передали через Фонд United24 для ЗСУ. А решту 50% виграли призери змагань.
Дивіться яскраві фото зі змагань у Луцьку