В Черкасах відбувся фінал Відкритого чемпіонату міста

Цими вихідними відбулись фінальні ігри Аматорської ліги в рамках Відкритого чемпіонату міста Черкаси з баскетболу.  За третє місце змагаються БК «4Sports» та БК «Смайл-Баскет», а за золоті медалі боролись БК «Місто» та БК «Легіон».

В перший ігровий день відкривали фінальний тур БК «4Sports» та БК «Смайл-Баскет». Це була дуже крута гра. «Смайл-Баскет», майже, усю гру доганяли своїх суперників, але ближче до кінця гри, гравці Смайлу змогли протистояти Данілу Гетьману та Максиму Голенкову. Відігравши дуже добре у захисті, «Смайл-Баскет» вирвав для себе перемогу у першій грі. Гра була завершена рахунком 57:65.

В другий ігровий день між цими колективами відбулась неабияка складна, емоційна та цікава гра. Команди грали на межі своїх можливостей. Нічийний рахунок у грі був 5 раз, а лідер змінювався 13 раз. Жодна з команд не хотіла поступатись, билася до останнього свистка у цьому матчі. Та все ж БК «Смайл-Баскет» зазнали поразки у останні хвилини зустрічі. БК «4Sports» зрівняли рахунок у серії – 1:1. Ця гра була завершена рахунком – 61:55.  Вирішальна зустріч для команд БК «4Sports» та БК «Смайл-Баскет» пройде, орієнтовно, у суботу 25-го травня. Точний час та місце проведення буде додатково повідомлено на сайті Федерації баскетболу Черкаської області.

Не менш запеклою була боротьба за «золото» Відкритого чемпіонату м. Черкаси з баскетболу між БК «Місто» та БК «Легіон».

Лідери регулярного чемпіонату не дуже вдало розпочали перший виступ в «золотій» серії. Перші дві чверті були закінчені впевненою перемогою БК «Місто». У третій чверті «Легіон» почав наздоганяти своїх суперників та, навіть, наблизився впритул до команди «Місто». Все ж стримати лідерів команди супротивника Андрія Саєнко та Антона Пелипая їм не вдалося. Гра завершилась перемогою БК «Місто» з рахунком 72:53.

Друга гра цієї пари, що відбулась наступного дня, виявилась не менш цікавою та захоплюючою. Обидві команди показали свій найкращий баскетбол. Під час гри лідери змінювались 6 разів. Напруженість емоцій зростала з кожною хвилиною. Переможець визначився на останніх хвилинах зустрічі. І в цьому сезоні чемпіонство вибороли БК «Місто»! З чим їх і вітаємо! БК «Легіон» ми вітаємо з другим почесним місцем!

Найкращим гравцем турніру було визнано гравця БК «Місто» Максима Булатецького.

Літній Кубок Монстрів 2023. Результати півфінальних ігор та анонс фіналу
У столичному Гідропарку пройшли півфінальні зустрічі ЛКМ 2023.
Літній Кубок Монстрів цього року збере зірковий склад учасників
Разом з аматорами на майданчик вийдуть також гравці команд Суперліги та Вищої Ліги Чемпіонату України