Купити квиток за 55 сек Купити квиток за 55 сек
Україна подала заявку на проведення ЄвроБаскету 2017

Україна подала заявку на проведення ЄвроБаскету 2017

Україна готова провести частину матчів чемпіонату Європи з баскетболу 2017 року. Про заявив президент ФІБА-Європа Тургай Демірель.

"Українська сторона не виявила бажання до одноосібного проведення турніру. Однак Україна зберігає шанси прийняти турнір в якості соорганізатора. Заявка знаходиться на розгляді", - сказав Демірель.

Прийом заявок на організацію турніру закінчиться 2 листопада. Потім експертні комісії федерації відвідають всіх претендентів і представлять свої доповіді. ФІБА-Європа буде розглядати всі заявки: від самостійного проведення турніру до партнерських пар. Однак, за словами Деміреля, успіх ЄвроБаскету 2015, що пройшов за формулою "країна-організатор вибирає собі федерацію-партнера", змушує ФІБА-Європа ставити в пріоритет саме такі заявки.

Як і у випадку з нинішнім чемпіонатом, кожна країна зможе подати три типи заявки: на проведення всього турніру, на проведення однієї групової стадії або на проведення однієї групової та фінальної стадій. Цього року груповий турнір ЄвроБаскету проходив у чотирьох країнах - Німеччині, Латвії, Франції та Хорватії. Матчі плей-офф приймав французький Лілль.

Цікаво, що до призначення нового президента ФБУ питання про проведення ЄвроБаскету 2 017 "завис у повітрі". Але як тільки президент Федерації баскетболу України Михайло Бродський звернувся з ідеєю про проведення в Україні матчів однієї групи, органи влади відразу згадали про ЄвроБаскет.
Estafeta