Українські баскетболістки дійшли до чвертьфіналу чемпіонату світу серед університетських команд з баскетболу 3х3.

Жіноча команда Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника виступила у складі Ольги Боровець, Вероніки Космач, Богдани Лапхан та Дарини Завертайло.

Українська команда на груповій стадії поступилась командам Мексики 10:15 та Словенії 13:20 і з третього місці вийшла в плейоф. В 1/8 фіналу українки здобули перемогу над командою Сенегалу 19:12, а у чвертьфіналі поступились команді Тайваню 11:14, яка зрештою завоювала золоті нагороди..

Нагадаємо, влітку жіноча команда Прикарпатського національного університету виграла золото Європейських університетських ігор в баскетболі 3х3.

У Вінниці визначили переможців етапу чемпіонату України 3х3 в категоріях U-16 та U-18
Участь в етапі чемпіонату України в двох категоріях взяли 28 команд
У Вінниці розпочались змагання чемпіонату України з баскетболу 3х3: фотогалерея
Стартував другий тур літнього чемпіонату України 3х3 серед команд U-16 та U-18
Чемпіонат України з баскетболу 3х3 в категоріях U-16 та U-18: відеотрансляція туру у Вінниці
Відео20.07.2024
Дивіться матчі другого туру літнього чемпіонату України 3х3 серед команд U-16 та U-18
Другий етап Кубку України з баскетболу 3х3 відбудеться у Вінниці
Також відбудеться черговий тур чемпіонату України 3х3 в категоріях U-16 та U-18
Українські баскетболістки зупинились за крок до медалей Європейських університетських ігор
Гравці СумДУ потрапили в ДТП
Баскетболісти повертались додому після успішного туру в Житомирі.
Було визначено переможців у вікових категоріях U-16 та U-18
У Житомирі відбувся тур чемпіонату України з баскетболу 3х3 в категоріях U-16 та U-18
Збірна України U-17 та Kraken виграли тур чемпіонату України 3х3 в категоріях U-18 та U-16
В Житомирі стартувало дводенне свято баскетболу 3х3: фотогалерея
Кульмінацією стануть змагання першого туру Кубку України серед дорослих команд
Чемпіонат України з баскетболу 3х3 в категоріях U-16 та U-18: відеотрансляція туру в Житомирі
Відео29.06.2024
Дивіться матчі першого туру літнього чемпіонату України 3х3 серед команд U-16 та U-18
Ліга націй 3х3: жіноча збірна U-23 друга після трьох стопів, чоловіча U-23 – ділить перше місце
Чоловіча та жіноча збірні України U-23 зіграли на перших трьох стопах Ліги націй
Продовжується реєстрація на перший етап Кубку України з баскетболу 3х3 в Житомирі