Українки за кордоном: Удоденко виграла

Українки за кордоном: Удоденко виграла "українське дербі" в Литві, Гаврильчик зробила 9 підбирань у Чехії

"Українське дербі" відбулось в рамках матчу регулярного чемпіонату Литви між Кібіркштісом та Нептунасом. Перемогу здобув фаворит – Кібірштіс, який здолав суперника 82:72.

Українці за кордоном: результативна гра Сидорова та Боброва, Кобзистий набрав 2 очки в Адріатичній лізі

За переможців 30 хвилин відіграла Таїсія Удоденко, яка набрала 15 очок (3/7 двоочкові, 3/4 триочкові), зробила 8 підбирань, віддала 3 передачі, зробила 1 перехоплення, поставила 3 блок-шоти при 2 фолах. РЕ +23

Найрезультативнішою в матчі стала гравчиня Нептунаса Вікторія Балабан. Вона зіграла 33 хвилини, набрала 22 очка (4/6 двоочкові, 2/6 триочкові, 8/8 штрафні), зібрала 5 підбирань, віддала 3 передачі при 5 втратах та 2 фолах. РЕ +26. Її одноклубниця Уляна Дацько відіграла 34 хвилин, набрала 13 очок (3/6 триочкові 0/2 двоочкоі, 4/4 штрафні), віддала 2 передачі, зробила 1 перехоплення при 4 втратах та 2 фолах.

В чемпіонаті Чехії Градец-Кралове поступився вдома учаснику Євроліги 52:90. Українка Тетяна Гаврильчик за 29 хвилин в матчі набрала 3 очки (1/6 двоочкові, 1/2 штрафні) та зробила 9 підбирань і 2 перехоплення при 3 втратах та 1 фолі.

Катерина Коваль: Моєю місією на Nike Hoop Summit було представити Україну та український баскетбол
Українська молода баскетболістка Катерина Коваль розповіла про минулий сезон в США та про рішення перейти до Норт Даму.