Українки за кордоном: результативна гра наших в Словаччині, дабл-дабл Кулєши

Велика кількість українок в цьому році виступає в чемпіонаті Словаччини, де напередодні відбулись матчі регулярного чемпіонату.

Ружомберок здобув впевнену перемогу над Клокані 114:34. Ольга Яцковець відіграла 23 хвилини, набрала 18 очок (7/12 двоочкові, 4/4 штрафні), зібрала 8 підбирань, віддала 3 передачі, зробила 4 перехоплення, поставила 1 блок-шот при 2 втратах та 3 фолах. РЕ +26.

У Євгенії Путри за 21 хвилину 11 очок (5/9 двоочкові, 1/1 штрафні), 5 підбирань, 1 передача, 3 перехоплення при 1 втраті та 3 фолах. РЕ +13.

Кошице обіграв Тренчин з рахунком 94:45. Вікторія Ростоцька стала найрезультативнішою в матчі. Українка відіграла за Тренчин 40 хвилин, набрала 23 очка (6/18 двоочкові, 1/6 триочкові, 8/10 штрафні), зібрала 18 підбирань, зробила 1 перехоплення, поставила 1 блок-шот при 5 втратах та 3 фолах. РЕ +23. У переможниць Кіра Ляшенко набрала найбільше очок – за 27 хвилин у неї 18 балів (5/5 двоочкові, 0/5 триочкові, 8/8 штрафні), зробила 8 підбирань, 3 передачі, 2 перехоплення, 1 блок-шот при 4 втратах.

Шаморин поступився Словану 59:78. Віра Грималюк відіграла за Шаморин 30 хвилин, набрала 13 очок (5/12 двоочкові, 0/2 триочкові, 3/4 штрафні), зробила 6 підбирань, 4 передачі, 1 перехоплення, 2 блок-шоти при 1 втраті та 2 фолах.

Українці за кордоном: Близнюк набрав 10 очок в Кубку Литви, Антіпов дебютував у Польщі

Нови Загреб з поразки стартував у Лізі WABA, програвши на виїзді Задару Плюс 63:86. Христина Кулєша оформила дабл-дабл за 30 хвилин. Вона набрала 12 очок (3/10 двоочкові, 1/2 триочкові, 3/4 штрафні), зібрала 12 підбирань, зробила 2 блок-шоти при 3 фолах. У Оксани Фастової за 36 хвилин набрала 6 очок (3/11 двоочкові, 0/2 триочкові, 0/1 штрафні), зробила 2 підбирання, 6 передач, 2 перехоплення при 2 фолах і 3 втратах.

В чемпіонаті Литви ЛКК обіграв Айстес ЛСУ Каунас 77:60. У переможців Поліна Корбут зіграла 7 хвилин, набрала 2 очка (1/3 двоочкові), зробила 1 підбирання при 1 фолі та 1 втраті. Анастасія Костоглод за 8 хвилин за Каунас також набрала 2 очка (0/2 двоочкові, 0/1 триочкові, 2/2 штрафні), 1 підбирання при 1 втраті.

Молодіжна команда Хомутова в чемпіонаті Чехії поступилась Градец-Кралове 58:85. Анастасія Ковтун провела на майданчику 23 хвилини, набрала 9 очок (4/4 двоочкові, 1/1 штрафні), зробила 12 підбирання, 1 блок-шот при 1 втраті та 3 фолі.

Українці за кордоном: Ткаченко набрав 5 очок у Німеччині