Українки за кордоном: поразка Ягупової в Євролізі, Любінець зіграла 25 хвилин в Румунії

Сайт ФБУ продовжує слідкувати за виступами гравчинь збірної України та кандидаток до національної команди.

Чукурува Мерсін Аліни Ягупової поступився в Євролізі Ліллю 54:70, зазнавши третьої поразки в чотирьох матчах.

Капітан жіночої збірної Аліна Ягупова відіграла 31 хвилину, набрала 2 очка (1/2 двоочкові, 0/3 триочкові), зібрала 7 підбирань, віддала 5 передач, зробила 2 перехоплення при 3 втратах.

Мерсін знаходиться на другій позиції в своїй групі, але ділить це місце ще з двома командами.

Українці за кордоном: рекордні хвилини Михайлюка в сезоні НБА, Войналович набрав 15 очок в Єврокубку

В Балтійській лізі Кібіркштіс здобув перемогу над ЛСУ Каунас 81:74. Вікторія Бабич зіграла майже хвилину, результативними діями не відзначилась.

В чемпіонаті Польщі Торунь поступився АЗС Познань 76:85. У Олени Бойко в цьому матчі за 6 зіграних хвилин 2 очки (1/1 двоочкові, 0/2 триочкові), 2 підбирання при 1 фолі.

Вероніка Любінець допомогла Клуж-Напоці виграти в матчі чемпіонату Румунії у Олімпії Брашов 73:59. Українка зіграла 25 хвилин, за які набрала 7 очок (3/11 двоочкові, 1/2 штрафні), зібрала 5 підбирань, зробила 1 передачу, 3 перехоплення, 2 блок-шота при 4 фолах та 5 втратах.

Катерина Коваль: Моєю місією на Nike Hoop Summit було представити Україну та український баскетбол
Українська молода баскетболістка Катерина Коваль розповіла про минулий сезон в США та про рішення перейти до Норт Даму.