Українки за кордоном: Балабан набрала рекордні 33 очки, Ягупова допомогла виграти Мерсіну в Туреччині

Капітан жіночої збірної Аліна Ягупова допомогла Мерсіну Чукурові здобути перемогу в чемпіонаті Туреччини над Боташем 69:52.

Ягупова відіграла 23 хвилини, набрала 7 очок (2/7 двоочкові, 0/3 триочкові, 3/4 штрафні), зібрала 7 підбирань, віддала 4 передачі при 1 втраті та 3 фолах. РЕ +8.

Нептунас здобув впевнену перемогу над Панавежисом з рахунком 90:58 в матчі чемпіонату Литви.

Вікторія Балабан стала найрезультативнішою в матчі – українка відіграла 30 хвилин, набрала 33 очки (4/6 двоочкові, 4/8 триочкові, 13/16 штрафні), зібрала 3 підбирання, віддала 5 передач, зробила 5 перехоплень, поставила 1 блок-шот при 1 втраті та 4 фолах. РЕ +45. Показники набраних очок та РЕ - кращі в історії клубу.

Читайте: Олеся Малашенко підписала контракт з чемпіоном Німеччини

Її одноклубниця Уляна Дацько відіграла за Нептунас 27 хвилин, набрала 12 очок (1/1 двоочкові, 3/5 триочкові, 1/2 штрафні), зібрала 6 підбирань, зробила 1 перехоплення при 4 фолах. РЕ +15.

Ольга Яцковець допомогла Ружомбероку виграти в першому турі чемпіонату Словаччини у Банської-Бистриці 105:23. Українка за 15 хвилин в матчі набрала 6 очок (2/3 двоочкові, 2/2 штрафні), зробила 2 підбирання та 2 перехоплення при 2 втратах.

В чемпіонаті Чехії Славія захисниці Дар'ї Дубнюк виграла у Острави 67:64. Українська захисниця провела на майданчику 31 хвилину, за які набрала 9 очок (1/3 двоочокові, 2/7 триочкові, 1/2 штрафні), зробила 5 підбирань, 3 передачі та 1 перехоплення при 3 фолах.

Нагадаємо, вже 9 та 12 листопада жіноча збірна України проведе перші матчі відбору на Євробаскет-2025.