Всі категорії новин
Українка Катерина Коваль оформила тріпл-дабл в США

Українка Катерина Коваль оформила тріпл-дабл в США

Перспективна українська баскетболістка Катерина Коваль, яка грає в США за шкільну команду Long Island Lutheran, відзначилась непересічним досягненням.

Відомий американський журнал зробив інтерв’ю з висхідною зіркою українського баскетболу

В матчі турніру Rose Classic Super Jam 2023 Коваль оформила тріпл-дабл в матчі проти Rutgers Prep (її команда виграла 77:55), записавши на свій рахунок 20 очок, 12 підбирань та 10 блок-шотів.

Додамо, що в середині січня Катерина Коваль увійшла до команди турніру HoopHall Classic у Спрінгфілді, штат Массачусетс. У своїй єдиній грі на турнірі проти Etiwanda High School вона набрала 32 очки - найбільше серед усіх гравців турніру.

Минулий сезон в США для Катерини Коваль був доволі успішним. Вона виграла чемпіонат штату, її було названо New York Gatorade player of the year (найкращий гравець в Нью-Йорку), в національному рейтингу ESPN за 2024 роком випуску вона знаходиться в топ-5, а на одному з турнірів Коваль побила рекорд гравця НБА Остіна Ріверса.

Напередодні старту нового сезону Коваль оголосила, що з наступного сезону виступатиме за команду Нотр Дам в NCAA

Новини по темі
Favbet
voda ua
swift
Favbet
voda ua
swift