Українці за кордоном: Юркевічус набрала 11 підбирань в Італії, у Шульги 12 очок в NCAA

У неділю, 25 лютого, матчі за свої клуби провели лише двоє українців.

В жіночому чемпіонаті Італії Баттіпалья залишається без перемог після поразки від Ван-Джованні 55:82. Тетяна Юркевічус в цьому матчі набрала 8 очок (3/5 двоочкові, 0/2 трьохочкові, 2/2 штрафні), зібрала 11 підбирань, зробила 1 перехоплення, 1 блок при 3 втратах та 3 фолах.

Українці за кордоном: Дзюба зіграв 11 хвилин у NCAA, Константиновський зібрав 12 підбирань

В NCAA Вірджинія Ремс переграла Сант-Джозефс 73:69. Макс Шульга провів в цьому матчі на майданчику 35 хвилин, набрав 12 очок (1/1 двоочкові, 2/8 трьохочкові, 4/4 штрафні), зробив 6 підбирань, 5 передач, 1 перехоплення при 2 втратах та 2 фолах.

Команда Шульги за чотири матчі до кінця регулярного чемпіонату піднялась на четверту сходинку в дивізіоні Атлантік 10.

Катерина Коваль: Моєю місією на Nike Hoop Summit було представити Україну та український баскетбол
Українська молода баскетболістка Катерина Коваль розповіла про минулий сезон в США та про рішення перейти до Норт Даму.