Команди українців успішно стартували в кваліфікації Кубка Європи ФІБА. Обидві команди з нашими представниками потрапили до групи в литовській Йонаві і зробили крок до очної зустрічі в фіналі.
Естонський Калев/Крамо здобув перемогу над хорватської Цедевітою Джуніор 93:73. Розігруючий естонського клубу Олександр Ковляр провів на майданчику 18 хвилин, за які набрав 9 очок (3/6 двохочкових, 1/4 триочкових), зібрав 3 підбирання, віддав 4 передачі при 2 фолах та 3 втратах.
Румунська Крайова, яку тренує Віталій Степановський, створила сенсацію, перегравши господарів групи Йонаву 65:59.
У другому раунді Калев/Крамо зійдеться з косовською Приштіною, а Крайова зустрінеться з австрійським Капфенберг Буллз. Матчі відбудуться сьогодні, 28 вересня.
Тим часом в Литві відбулось українське дербі – Пьєно Жвайгждес Артема Ковальова переміг Гаргждай Юрія Кондракова 97:92 в матчі регулярного чемпіонату.
Артем Ковальов зіграв дебютний матч у чемпіонаті Литви
Ковальов за 6 хвилин на майданчику набрав 7 очок (3/3 двохочкових, 1/2 штрафних) і зібрав 1 підбирання. Кондраков провів у грі майже чотири з половиною хвилини, але результативними діями за цей час не відзначився.