Українці за кордоном: вдалі матчі Пустового і Геруна в Іспанії, 8 очок Скапінцева в G-лізі

Вдалі матчі індивідуально провели в Іспанії центрові збірної України, але їх команди виступили по різному.

Бетіс Володимира Геруна здобув перемогу над Гранадою 76:66. Володимир Герун відіграв 32 хвилини, набрав 7 очок (2/3 двоочкові, 3/4 штрафні), зібрав 11 підбирань, зробив 2 перехоплення при 1 втраті та 2 фолах. Він став другим у рейтинзі ефективності в команді (РЕ +17).

Артем Пустовий також став другим у рейтинзі ефективності в Мурсії проти Басконії (РЕ 15), а також єдиним в команді, хто закінчив гру з плюсовим показником "+/-" (+6). Артем відіграв 13 хвилин, набрав 6 очок (3/6 двоочкві), зібрав 7 підбирань, зробив 1 передачу, поставив 1 блок-шот, зробив 1 перехоплення, але його команда програла 73:102.

Українці Михайлюк та Лень зіграли за свої клуби в НБА

В Румунії Фоскані програв Ораді 56:86. Костянтин Анікієнко відіграв 19 хвилин, набрав 11 очок (4/4 двоочкові, 1/1 триочкові), зібрав 4 підбирання, поставив 1 блок-шот при 1 втраті та 4 фолах.

Клуб іншого українця в Румунії Меркуря-Чуук поступився Клуж-Напоці 65:96. Владислав Фролов відіграв 25 хвилин, набрав 9 очок (4/8 двоочкові, 1/3 штрафні), зібрав 6 підбирань, віддав 1 передачу, зробив 1 перехоплення при 1 втраті та 2 фолах.

В США в НБА сьогодні вночі клуби українців виграли – Сакраменто обіграло Чикаго 110:101, Нью-Йорк виграв у Клівленда 92:81, але Олексій Лень та Святослав Михайлюк залишились поза грою.

А ось Дмитро Скапінцев взяв участь у матчі G-Ліги НБА, в якому його Вестчестер Нікс здобули перемогу над Кепітал Сіті Гоу-Гоу.

Команда українця виграла з рахунком 108:105, а Скапінцев, вийшовши з лави, відіграв 15 хвилин, набрав 8 очок (4/4 двоочкових), зібрав 4 підбирання в захисті, поставив 2 блок-шота та отримав 3 фоли. Українець, який починає отримувати багато ігрового часу, другий матч поспіль відзначився 8 очками. Взагалі Скапінцев взяв участь у 9 матчах цього сезону, в яких за 11.2 хвилини на майданчику набирає 3.1 очка та робить 3.4 підбирання.